A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Розгляд містобудівної документації

Про початок процедур розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Коростів)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки для встановлення меж та реконструкції дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Старт»   на території  Сколівської міської ради в с.Коростів, Стрийського району, Львівської області».  

16:15:37 10.08.2021

Сколівська міська рада повідомляє про результати розгляду пропозицій громадськості щодо генерального плану с. Урич

Інформування громадян відбувалося через оприлюднення проекту на сайті Сколівської міської ради, розміщення примірників проекту у Сколівській міські раді, у с.Урич, публікації повідомлення про громадські слухання в засобах масової інформації. Пропозиції та зауваження щодо проекту приймалися у Сколівській міські раді з 11 червня до 13 липня 2021 року включно. Громадські слухання щодо проекту генерального плану с.Урич Сколівської міської ради Стрийського району та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбулися 06 липня 2021 року  у  приміщенні Народного дому с.Урич о 12.00 год. Всього зареєстровано 34 особи, головуючий – староста Андрейків Віра Володимирівна; секретар – Лепісевич Ярослав Миронович.

12:33:53 21.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до розпорядження Стрийської районної державної адміністрації «Про розроблення детального плану території для індивідуального садівництва» від 24 червня  2021р. №174 розпочато розроблення проекту детального плану території в с.Урич (за межами населеного пункту) Стрийського району Львівської області з метою впорядкування території та зміни цільового призначення земельних ділянок з: (КВЦПЗ 01.03) для ведення селянського господарства на: (КВЦПЗ 01.05) для індивідуального садівництва.

10:09:44 01.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до розпорядження Стрийської районної державної адміністрації «Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» від 24 червня 2021р. № 173 розпочато розроблення проекту детального плану території в с.Урич (за межами населеного пункту) Стрийського району Львівської області з метою впорядкування території та зміни цільового призначення земельних ділянок з: (КВЦПЗ 01.03) для ведення селянського господарства на: ((КВЦПЗ 03.08 ) для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

10:00:36 01.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки в її складі

Відповідно до рішення Сколівської міської ради від 10.06.2021р. №1164 розпочато розроблення проекту детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із ведення особистого селянського господарства на індивідуальне садівництво в с. Урич, Львівської області.

15:19:32 16.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки в її складі

Відповідно до рішення Сколівської міської ради від 10.06.2021р. №1107 розпочато розроблення проекту детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із ведення особистого селянського господарства на індивідуальне садівництво в с. Урич, Львівської області.

15:13:32 16.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь