Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Підгородці)

Дата: 16.02.2022 17:04
Кількість переглядів: 356

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови   Сколівської міської ради, в с. Підгородці Стрийського району Львівської області».   

Замовник:   Сколівська міська рада

Розробник: КП «Сколебудпроект»   кваліфікаційний сертифікат  №1453 від 16.04.2013.  

Підстава для розроблення: рішення  XXXIII  сесії VII демократичного скликання Підгородецької сільської ради від  14.07.2020  №1002.   

З проектом детального плану території можна  ознайомитися на сайті Сколівської міської ради  та  у відділі архітектури, містобудування та  розвитку  інфраструктури (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1), до 18 березня  2022 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, та подавати до відділу архітектури, містобудування та  розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради   (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1),  до  18  березня 2022 року  включно.

Відповідальна  особа за забезпечення організації розгляду пропозицій –  головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та  розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради  Ярослав  ЛЕПІСЕВИЧ.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться  18 березня  2022 року о 14:00 год. у адмінприміщенні  Сколівської  міської ради  за адресою:  Львівська обл., Стрийський р-н,  с. Підгородці.

Детальний план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора