A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

Що робити у разі вибуху на ЗАЕС: покрокова інструкція

Мешканці потенційної зони радіаційної аварії мають бути готовими до можливої евакуації. Якщо органи влади офіційно повідомили про радіаційну аварію, залишайтеся в приміщенні або дістаньтеся приміщення якомога швидше. Слідкуйте за подальшими повідомленнями та дотримуйтеся інструкцій від влади.

16:52:34 05.07.2023

Правил прийому на навчання до Навчального пункту АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Львівській області

Правил прийому на навчання до Навчального пункту АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Львівській області. Контактна особа відповідальна за організацію та проведення навчання членів МПО та ДПО у Головному управлінні - начальник Навчального пункту АРЗ СП, підполковник служби цивільного захисту ГОДОВАНЕЦЬ Надія Миколаївна, контактний номер телефону - 098-621-33-72.

10:24:25 23.05.2023

Флеш-відеоролики з мінної безпеки

З метою інформування населення Мінреінтеграції підготувало 39 флешвідеороликів з мінної безпеки, які є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1lbghDagPpFXexoqLeRTRU38qs1uTCJFA?usp=share_link

16:49:37 22.05.2023

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру Державною службою України з надзвичайних ситуацій розроблений Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах), який розміщено на офіційному веб-сайті ДСНС України за посиланням: https://dsns.gov.ua/uk/metodichni-rekomendaciyi. Примірний алгоритм має інформаційний характер. Також можна скористатися рекомендаціями на офіційному вебсайті ДСНС України за посиланням: - щодо дій населення в умовах надзвичайної ситуацій воєнного характеру https://dsns.gov.ua/uk/abetka-bezpeki/diyi-naselennya-vumovax-nadzvicainix-situacii-vojennogo-xarakteru. - про організацію укриття населення під час надзвичайних ситуацій у фонді захисних споруд цивільного захисту https://www.dsns.gov.ua/ua/Informaciya-pro-organizaciyu-ukrittyanaselennya-pid-chas-nadzvichaynih-situaciy-u-fondi-zahisnih-sporud-civilnogozahistu.html, а саме: порядок підготовки населення до зайняття об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту; порядок заповнення та перебування в спорудах фонду захисних споруд цивільного захисту; відомості щодо розміщення інформації про фонд захисних споруд цивільного захисту на офіційних вебресурсах обласних та Київської міської державних адміністрацій, територіальних органів ДСНС.

11:49:23 31.08.2022

Пам'ятка для населення щодо поводження з вибухонебезпечними предметами

З метою попередження  випадків травмування цивільного населення через небезпечне поводження з вибухонебезпечними  предметами Мінреінтеграції розробило відео матеріал про мінну небезпеку. Відео матеріал можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1CXKYZpSg7z9rkcIq3DLOu05Hzs00Rufp/view?usp=sharing.  

09:58:40 10.05.2022

ОБІГРІВАЙ ЖИТЛО БЕЗПЕЧНО

Незважаючи на те, що переважна більшість пожеж стається у весняно-літній період, упродовж осінньо-зимового періоду втрати від них набагато відчутніші, особливо це стосується опалювального сезону, коли спостерігається збільшення кількості пожеж через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електрообігрівальних приладів. Саме на цей період припадає і до 70 відсотків загибелі людей на пожежах. Для зменшення кількості пожеж у житловому секторі й попередження загибелі та травмування людей співробітники нашого управління щороку проводять комплекс пожежно-профілактичних заходів. Окрім цього, постійно відпрацьовуються населені пункти, де стається найбільше пожеж. Варто акцентувати увагу і на міських багатоповерхівках, адже саме тут особи без певного місця проживання у підвалах та горищах облаштовують собі тимчасовий притулок. У пошуках тепла вони часто-густо забувають про будь-які правила пожежної безпеки. Полюбляють «підвальне життя» й неповнолітні. З огляду на такий стан справ нашим комунальникам треба, хто ще, звісно, цього не зробив, привести у відповідність до протипожежних вимог підвали та горища багатоповерхівок та поставити на вхідні двері надійні замки.

11:50:37 29.12.2021

ТОНКИЙ ЛІД НЕСУМІСНИЙ З ЖИТТЯМ

Зимовий період завжди асоціюється із активним відпочинком, адже цьому сприяють численні святкові дні. Багатьом до вподоби зимова риболовля, катання на ковзанах, хокей. Усі ці способи відпочинку пов’язані із перебуванням на кризі. Часто такі розваги закінчуються нещастями. Перебуваючи на льоду Стрийське РУ ГУ ДСНС У у Львівській області просить  суворо дотримуватись наступних вимог правил поведінки на льоді:

11:48:18 29.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора