A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Підготовка Стратегії розвитку Сколівської міської ради

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Стратегія розвитку Сколівської міської територіальної громади на період до 2027 року»

1. Замовник СЕО та виконавець. Замовник – Сколівська міська рада, майдан Незалежності, 1, м. Сколе, Стрийський район, Львівська область, 82600.

11:11:10 07.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії розвитку Сколівської громади на період до 2027 року

Сколівська міська рада за сприяння Львівської ОВА розробляє Стратегію розвитку Сколівської громади на період до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Робочою групою з розробки Стратегії буде проведено відбір ідей проєктів, їх аналіз та ранжування за пріоритетами. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів. Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Сколівської громади – представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, підприємства, установи та організації усіх форм власності – запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

09:10:02 12.10.2022

ДЕРЕВО ЦІЛЕЙ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СКОЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Стратегічне бачення досягатиметься через досягнення стратегічних цілей. Стратегічні цілі дають відповідь на запитання, що необхідно зробити, щоб досягти бачення розвитку громади. Кожна стратегічна ціль включає оперативні цілі, які містять конкретні завдання. Розроблення і досягнення цілей формує основу для управління громадою та дозволяє пов’язати Стратегію з бюджетним плануванням. Оперативні цілі, в свою чергу, деталізовані в завданнях. Завдання дають відповіді на питання, яким шляхом, яким чином громада досягатиме цілей свого розвитку. Потенційно можливі сфери реалізації проєктів в перспективі стануть заходами та проєктами, структурованими у Плані заходів з реалізації Стратегії на 2022-2024 роки.

09:20:48 26.09.2022

Соціально-економічний аналіз для розробки проєкту Стратегії Сколівської міської громади Львівської області

Детально з соціально-економічним аналізом для розробки проєкту Стратегії Сколівської міської громади  Львівської області можна ознайомитись тут. Пропозиції та зауваження просимо надсилати на  smiskrada@ukr.net.

11:46:21 23.12.2021

Засідала робоча група з питань туризму

Звичайна робоча зустріч стала мегамотиваційною і продуктивною. Стратегію розвитку громади продовжують розробляти за різними напрямками. Дана робоча підгрупа займається написанням стратегії в частині агро та гастротуризму, тож якщо ви власник агросадиби, закладу харчування і вам не байдуже майбутнє не тільки свого бізнесу, а й цілої галузі - вам до нас!)

11:00:04 19.10.2021

До уваги мешканців Сколівської громади! Анкета-дослідження умов життя та якості громадських послуг

Обсяг питань, якими може і повинна займатися територіальна громада, регулюються нормами чинного законодавства. Серед них найважливішою є турбота про покращення умов життя у громаді, в тому числі підвищення якості послуг, що надаються жителям. Анкета, яку Вам адресовано, дозволить органу місцевого самоврядування ознайомитись з поглядами і думками жителів нашої громади. Ми віримо, що отримані таким чином знання дозволять  міській раді та іншим установам громади вдосконалювати громадські послуги і нададуть можливість планувати розвиток нашої спільноти. Результати будуть використані до створення стратегії розвитку громади – документу, який становитиме план діяльності органів місцевого самоврядування на найближчі роки.

10:53:30 12.10.2021

В рамках розроблення Стратегії розвитку Сколівської міської ради, відбулась робоча зустріч групи по напрямку "Туризм"

Під час зустрічі було обговорено наступні стратегічні завдання: розробка маркетингу території; відродження бойківських традицій та локальних промислів; створення інформаційно-екскурсійних центрів; стимулювання розвитку малого підприємництва; покращення інфраструктури сервісу обслуговування.

15:07:00 08.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь