Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Підготовка Стратегії розвитку Сколівської міської ради

Затверджено Стратегію розвитку Сколівської міської територіальної громади на період до 2027 року

7 грудня в залі засідань Сколівської міської ради відбулось громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Сколівської територіальної громади на 2022-2027 рр. Зокрема, Стратегією визначено основні пріоритетні напрямки розвитку громади, реалізація яких дозволить перетворити в майбутньому Сколівську громаду в інвестиційно привабливу та екологічно чисту територію, комфортну для проживання та відпочинку. Учасниками заходу були запропоновані цікаві пропозиції проєктних ідей, які в дискусії між учасниками були обговорені. За результатами громадських обговорень громадськість схвалила проєкт Стратегії, який відповідно, сьогодні, 8 грудня, був затверджений на черговій сесії Сколівської міської ради.

15:43:43 08.12.2022

Запрошуємо на громадські обговорення проєкту Стратегії

7 грудня  2022 року о 12:00 год в залі засідань Сколівської міської ради (майдан Незалежності, 1) відбудуться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Сколівської територіальної громади на період 2022-2027 років. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських обговореннях.

14:08:24 05.12.2022

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Стратегія розвитку Сколівської міської територіальної громади на період до 2027 року»

1. Замовник СЕО та виконавець. Замовник – Сколівська міська рада, майдан Незалежності, 1, м. Сколе, Стрийський район, Львівська область, 82600.

11:11:10 07.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії розвитку Сколівської громади на період до 2027 року

Сколівська міська рада за сприяння Львівської ОВА розробляє Стратегію розвитку Сколівської громади на період до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Робочою групою з розробки Стратегії буде проведено відбір ідей проєктів, їх аналіз та ранжування за пріоритетами. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів. Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Сколівської громади – представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, підприємства, установи та організації усіх форм власності – запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

09:10:02 12.10.2022

ДЕРЕВО ЦІЛЕЙ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СКОЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Стратегічне бачення досягатиметься через досягнення стратегічних цілей. Стратегічні цілі дають відповідь на запитання, що необхідно зробити, щоб досягти бачення розвитку громади. Кожна стратегічна ціль включає оперативні цілі, які містять конкретні завдання. Розроблення і досягнення цілей формує основу для управління громадою та дозволяє пов’язати Стратегію з бюджетним плануванням. Оперативні цілі, в свою чергу, деталізовані в завданнях. Завдання дають відповіді на питання, яким шляхом, яким чином громада досягатиме цілей свого розвитку. Потенційно можливі сфери реалізації проєктів в перспективі стануть заходами та проєктами, структурованими у Плані заходів з реалізації Стратегії на 2022-2024 роки.

09:20:48 26.09.2022

Соціально-економічний аналіз для розробки проєкту Стратегії Сколівської міської громади Львівської області

Детально з соціально-економічним аналізом для розробки проєкту Стратегії Сколівської міської громади  Львівської області можна ознайомитись тут. Пропозиції та зауваження просимо надсилати на  smiskrada@ukr.net.

11:46:21 23.12.2021

Засідала робоча група з питань туризму

Звичайна робоча зустріч стала мегамотиваційною і продуктивною. Стратегію розвитку громади продовжують розробляти за різними напрямками. Дана робоча підгрупа займається написанням стратегії в частині агро та гастротуризму, тож якщо ви власник агросадиби, закладу харчування і вам не байдуже майбутнє не тільки свого бізнесу, а й цілої галузі - вам до нас!)

11:00:04 19.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора