A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Заходи із запобігання та виявлення корупції

ПАМ’ЯТКА щодо розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Викривач може самостійно обрати, через які канали подати повідомлення: внутрішні, регулярні чи зовнішні.

08:40:24 04.09.2023

Пам’ятка щодо етичної поведінки в установі

Основним принципом діяльності працівників установи має бути доброчесність, тобто їх дії мають бути спрямовані на захист публічних інтересів та відмову від превалювання приватного інтересу під час здійснення наданих  повноважень. Працівники установи зобов’язані:

11:15:28 01.08.2023

ПАМ’ЯТКА щодо правового статусу, прав та гарантій захисту викривача

Викривач – особа, яка повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її діяльністю, проходженням нею служби чи навчання.

11:50:34 03.07.2023

ПАМ’ЯТКА щодо каналів повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» в установі

Викривач самостійно визначає, які внутрішні канали використовувати для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – повідомлення) в установі.

15:12:43 01.06.2023

Інформація про прояви корупції з боку працівників Сколівської міської ради може бути повідомлена:

Особисто за адресою: Львівська область, місто Сколе, Майдан Незалежності,1 каб. №25; -  за телефоном: (251) 2-14-91; - електронним листом на адресу: Antycorskole@ukr.net; - письмово на адресу: 82600, Львівська область, місто Сколе, Майдан Незалежності,1.

16:04:41 05.04.2023

До відома апарату працівників Сколівської міської ради

З метою оптимізації діяльності протидії корупції в Сколівській міській раді діє Уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції (далі – Уповноважена особа). Основні завдання, функції та права Уповноваженої особи визначені Положенням, що розроблене відповідно до норм чинного законодавства зокрема: Закону України «Про запобігання корупції», Типовим положенням про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції тощо.

14:26:35 03.04.2023

АЛГОРИТМ діяльності уповноваженої особи з питань запобігання і виявлення корупції щодо функції візування проектів актів з основної діяльності, адміністративно-господарських питань, кадрових питань (особового складу) залежно від їх видів

МЕТА Акти державного органу/публічної інституції відповідають вимогам Закону України «Про запобігання корупції» та не містять корупціогенних факторів. Уповноважений обізнаний із тенденціями, процесами, які відбуваються в організації, де він працює, та впливає на формування її антикорупційної політики. Розробники нормативно-правових актів установи розуміють природу корупціогенних факторів та самостійно запобігають появі корупціогенних норм.  

10:13:18 03.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора