A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки, кадастровий номер 4624510100:01:002:0013 із цільового призначення – для індивідуального садівництва на цільове призначення – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу за адресою: вул. Князя Святослава, м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл. Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування. 3.        Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сколівська міська рада.

14:41:59 03.04.2024

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детальний план території в межах кварталу існуючої забудови виробничого характеру для розміщення сільськогосподарського підприємства з ведення конярства та зміни цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер 4624555300:01:012:0787) в за адресою: смт. Верхнє Синьовидне, вул. Б.Хмельницького, Стрийського району, Львівської області Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування. 3.        Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сколівська міська рада.

14:39:05 03.04.2024

Сколівська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Сколівська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, організацією пляжно-відпочинкової зони т до’їзду до ділянки    в ур. Зелем’янка у с. Гребенові Стрийського району Львівської області.

14:58:04 28.03.2024

Cколівська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту розроблення "Детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, організацією пляжно-відпочинкової зони та до’їзду до ділянки   в ур. Зелем’янка у с. Гребенові..

Cколівська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту розроблення "Детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, організацією пляжно-відпочинкової зони та до’їзду до ділянки   в ур. Зелем’янка у с. Гребенові Стрийського району Львівської області" та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

14:56:15 28.03.2024

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації (с. Гребенів)

Сколівська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, організацією пляжно-відпочинкової зони та доїзду до ділянки в ур. Зелем’янка у с. Гребенові Стрийського району Львівської області.

11:19:20 12.03.2024

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту Детальний план території кварталу садової забудови з об’єктами побутового обслуговування, необхідною інфраструктурою та організацією проїздів за адресою: за межами населеного пункту с. Ямельниця, Стрийський район, Львівська область.

15:39:50 04.03.2024

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розроблення "Детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення поблизу с. Гребенів на території Сколівської міської територіальної громади  Стрийського району Львівської області,  за межами населеного пункту"  та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

11:17:28 01.02.2024

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Назва документа державного планування:Детальний план території кварталу садової забудови з об’єктами побутового обслуговування, необхідною інфраструктурою та організацією проїздів загального користування за адресою: за межами населеного пункту с. Ямельниця, Стрийського району, Львівської області

16:26:32 04.01.2024

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН смт. Верхнє Синьовидне СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО Р-НУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ.», «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН с. Дубина СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО Р-НУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ.», «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН с. Межиброди СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО Р-НУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ.»

16:46:51 19.11.2023

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території кварталу садової забудови з об’єктами побутового обслуговування, необхідною інфраструктурою та організацією проїздів загального користування за адресою: за межами населеного пункту с. Ямельниця, Стрийського району, Львівської області.

16:34:46 15.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора