A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

Аналітичний звіт за результатами містобудівного моніторингу реалізації генерального плану с. Кам’янка Стрийського району Львівської області

Рішення виконавчого комітету міської ради від 31.05.2023 №677 "Про затвердження аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу реалізації генерального плану с. Кам’янка Стрийського району Львівської області".

10:01:05 01.06.2023

РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо умов Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою Майдану Незалежності в м. Сколе (далі - Конкурс)

Сколівська міська рада повідомляє, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про авторське право і суміжні права» авторське право становлять особисті немайнові права автора і майнові права субʼєктів авторського права.

13:54:44 23.05.2023

Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, умов продажу та інформаційних повідомлень про проведення електронних аукціонів об’єктів малої приватизації

Рішення виконавчого комітету  Сколівської міської ради від 09  травня 2023 року №644 "Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, умов продажу та інформаційних повідомлень про проведення електронних аукціонів об’єктів малої приватизації".

13:20:51 12.05.2023

Оголошення про початок обговорення проекту аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу території с.Кам’янка Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України від 01 вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року № 333), враховуючи розпорядження Сколівського міського голови від 16.03.2023 №13 «Про проведення містобудівного моніторингу на території Сколівської міської ради» відділ архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської  міської ради інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу території с.Кам’янка Сколівської територіальної громади.

13:56:17 11.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою Майдану Незалежності в м. Сколе

Сколівська міська рада відповідно до пункту 22 Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 №2137, рішення XXXV сесії Сколівськоі міської ради VIII скликання від 20.04.2023 №3648, оголошує проведення всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою Майдану Незалежноcті в м. Сколе (далі Конкурс). 

15:40:22 28.04.2023

Увага! Засідання робочої групи з питань організації та проведення відкритого архітектурного конкурсу

У понеділок, 10 квітня, о 15.00 год в малій  актовій залі міської ради (м. Сколе, майдан Незалежності, 1, ІІІ поверх) відбудеться чергове  засідання робочої групи з питань організації та проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою  Майдану Незалежності у м. Сколе. Запрошуємо всіх бажаючих до обговорення та співпраці. Програма за посиланням.

10:50:46 05.04.2023

Увага! Засідання робочої групи з питань організації та проведення відкритого архітектурного конкурсу

У четвер, 30 березня, о 15.00 год в малій  актовій залі міської ради (майдан Незалежності, 1, ІІІ поверх) відбудеться засідання робочої групи з питань організації та проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою площі Майдан Незалежності у м. Сколе. Запрошуємо всіх бажаючих до обговорення та співпраці. Проект Програми за посиланням.

08:55:40 29.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ОБГОВОРЕННЯ проєкту Програми та умов всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою площі Майдан Незалежності у м. Сколе

Сколівська міська рада відповідно до Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 року №2137, має намір провести відкритий архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою площі Майдан Незалежноcті в м. Сколе. З цією метою оголошуємо про проведення публічного обговорення  проєкту Програми та умов всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою площі Майдан Незалежності у м. Сколе (додається, графічні матеріали). Пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну пошту smiskrada@ukr.net протягом 10 (десяти) календарних днів з дня опублікування даного оголошення з приміткою «архітектурний конкурс».

16:16:16 28.03.2023

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Сколівська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в районі вул. Кн. Святослава в м. Сколе Стрийського району Львівської області».

16:35:00 20.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь