A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

Увага! Засідання робочої групи з питань організації та проведення відкритого архітектурного конкурсу

У понеділок, 10 квітня, о 15.00 год в малій  актовій залі міської ради (м. Сколе, майдан Незалежності, 1, ІІІ поверх) відбудеться чергове  засідання робочої групи з питань організації та проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою  Майдану Незалежності у м. Сколе. Запрошуємо всіх бажаючих до обговорення та співпраці. Програма за посиланням.

10:50:46 05.04.2023

Увага! Засідання робочої групи з питань організації та проведення відкритого архітектурного конкурсу

У четвер, 30 березня, о 15.00 год в малій  актовій залі міської ради (майдан Незалежності, 1, ІІІ поверх) відбудеться засідання робочої групи з питань організації та проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою площі Майдан Незалежності у м. Сколе. Запрошуємо всіх бажаючих до обговорення та співпраці. Проект Програми за посиланням.

08:55:40 29.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ОБГОВОРЕННЯ проєкту Програми та умов всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою площі Майдан Незалежності у м. Сколе

Сколівська міська рада відповідно до Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 року №2137, має намір провести відкритий архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою площі Майдан Незалежноcті в м. Сколе. З цією метою оголошуємо про проведення публічного обговорення  проєкту Програми та умов всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою площі Майдан Незалежності у м. Сколе (додається, графічні матеріали). Пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну пошту smiskrada@ukr.net протягом 10 (десяти) календарних днів з дня опублікування даного оголошення з приміткою «архітектурний конкурс».

16:16:16 28.03.2023

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Сколівська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в районі вул. Кн. Святослава в м. Сколе Стрийського району Львівської області».

16:35:00 20.02.2023

Важлива інформація для мешканців Сколівської громади

26 січня 2023 року  ХХХІІІ сесія Сколівської міської ради  VIII скликання поряд з іншими питаннями порядку денного прийняла два важливих для розвитку громади рішення  №3517 «Про затвердження ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ розроблення містобудівної документації на території Сколівської міської ради на 2023 рік» та №3518 «Про затвердження ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ проведення підготовчих робіт та  архітектурно-містобудівного конкурсу на краще рішення реконструкції та благоустрою центральної площі – Майдану Незалежності м. Сколе з розробленням відповідної проектно-кошторисної документації на території Сколівської міської ради на 2023 рік»

10:36:54 03.02.2023

Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів: с.Крушельниця та с.Кам’янка

Відповідно до рішення Х сесії Сколівської міської ради від 13.07.2021 року №1231 затверджено  технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Крушельниця Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області.  А також рішенням сесії від 13.07.2021 року №1232 затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Кам’янка Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області.

10:57:14 15.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь