Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

ДЕКЛАРУВАННЯ

Виникають технічні питання щодо повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані подають певні категорії осіб: особи, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які займають посади з високим рівнем корупційних ризиків. Варто перевірити, чи належить Ваша посада до зазначених вище, адже посадовці інших категорій Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані не подають. Переглянути перелік осіб та детальніше ознайомитись з роз'ясненнями НАЗК з цього приводу Ви можете у пунктах № 22 (посилання https://wiki.nazk.gov.ua/4199/) та № 23 (посилання: https://wiki.nazk.gov.ua/4202/) роз’яснень, а також за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/0283/(пункти 205 – 224 роз’яснень). Також Ви можете звернутись за консультацією до уповноваженої особи з питань запобігання корупції.

14:59:36 29.11.2023

Що робити, якщо член сім’ї відмовляє у наданні необхідної інформації?

Якщо член сім’ї суб’єкта декларування відмовив йому у наданні всієї або частини інформації, що повинна бути відображена в декларації, і при цьому суб’єкту декларування ця інформація не відома, рекомендується у відповідних полях форми декларації обирати позначку «Член сім’ї не надав інформацію» (п. 7 розділу IІІ Порядку № 449/21).

14:49:46 09.11.2023

Як внести зміни в подану декларацію?

Ви можете звернутись до Національного агентства через персональний електронний кабінет у разі спливу тридцятиденного терміну для подачі виправленої декларації. Там, поруч із вкладками «Мої документи» та «Мій профіль», знаходиться вкладка «Мої повідомлення». Оберіть її, після чого напишіть повідомлення,  в якому детально у вільній формі опишіть виявлені неточності або помилки та їх причини.

14:54:08 19.10.2023

Що робити, якщо Ви втратили доступ до електронної поштової скриньки?

Якщо Ви втратили доступ до власної електронної скриньки, – варто створити нову електронну пошту. Після цього Ви можете змінити закріплену за Вами в Реєстрі декларацій пошту самостійно. Для цього достатньо зайти в особистий кабінет Реєстру, використовуючи власний електронний підпис, а потім – змінити пошту в налаштуваннях особистого кабінету (вкладка «Мій профіль» – «Змінити контактні дані»). Пам'ятайте, що робота сайтів державних органів може бути некоректною з поштами в доменах країни-окупанта, наприклад @mail.ru, @yandex.ru, тож не слід користуватися ними для роботи з Реєстром декларацій.

14:51:10 16.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора