Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

«Сколівська міська система публічно-шкільних бібліотек»

Фото без опису

Комунальний  заклад «Сколівська міська система публічно-шкільних бібліотек» (МСПШБ) Сколівської  міської ради розташований за адресою: вул. Данила Галицького,54 в м.Сколе.  Будівля є архітектурною пам’яткою місцевого значення, яка збудована 1900 року польською просвітницькою організацією «Сокіл.

Директор Сколівської МСПШБ -  Дольна  Галина  Максимівна (21594, 097 2612229,  e-mail: skolercbs@ukr.net).

Мережа Сколівської  МСПШБ  складається з відділу з питань обслуговування читачів та відділу шкільної та культурно-масової роботи і публічно-шкільних бібліотек-філій.

Міська публічно-шкільна бібліотека забезпечує рівні права на бібліотечне обслуговування не залежно від їх статі, віку, місця проживання відкрита для кожної дитини, надає вільний доступ до інформації та простір для набуття знань, спілкування, духовного збагачення або розваг.

Публічно-шкільна бібліотека-філія є основним центром бібліотечної роботи, яка спрямована на виконання програми «Збереження бібліотечних фондів та архівних документів».

В роботі публічно-шкільних бібліотек поєднуються традиційні та інноваційні форми роботи, щоб заохотити користувачів до читання та зацікавлення книгою.

Популяризація літератури рідного краю – краєзнавства ведеться постійно, краєзнавча література знайомить читачів з історією, географією, економікою та культурою Сколівщини.

У бібліотеці працюють ентузіасти своєї справи,  мають повну вищу та базову вищу бібліотечну освіту.

Фонд публічно-шкільних бібліотек становить 176 250 тис. примірників книг з  найсучаснішими виданнями української літератури та періодики на будь – яку тематику. Основними джерелами надходження книг до бібліотеки є державна  програма  «Українська книга»,  обласна програма « Поповнення бібліотечних фондів» та районна програма «Поповнення бібліотечних фондів на 2020 – 2021 рр.».  За 2020 рік отримали 1 536 примірників книг на суму 89 679 тис. грн.

Бібліотечні працівники активно працюють на залучення можливостей покращення  обслуговування користувачів. У 2020 році ми стали учасниками проекту «Дія. Цифрова освіта» Міністерства цифрової трансформації України щодо забезпечення комп’ютерною  технікою регіональних та сільських бібліотек, в рамках якого отримали 16 комп’ютерів, що посприяло комп’ютеризації бібліотек, встановлено проекційний екран, WI- FI, то ж можна працювати користувачам  з власним ноутбуком або планшетом.

 Важливе місце в рекламній діяльності займають книжкові виставки, які є основою популяризації  книг, куточки, тематичні полички, оформляються систематично протягом року до ювілейних, пам’ятних дат: «Мій рідний край», «Слово Боже з нами буде», «Одна. Єдина. Соборна Україна», «Соборність шлях до Незалежності», «Письменники ювіляри», «Три генії, три світочі народу», «Війні немає забуття».

А також  для користувачів  зібрані всі довідкові видання (енциклопедії, довідники, словники, каталоги, картотеки  та довідково–бібліографічний матеріал).

Інформація про проведені заходи висвітлюється на сторінці Facebook Сколівської  МСПШБ  та на сайті Сколівської міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора