Львівська область, Стрийський район

Шановна сколівська громадо!!!

Шановна сколівська громадо! Величезне прохання тимчасово (до завершення благоустрою території та введення в експлуатацію) не відвідувати з дітьми. ЩЕ НЕ ОБЛАШТОВАНИЙ дитячий майданчик по вул. Шашкевича, 2 (біля "другої школи"). Ваші дії становлять небезпеку життю і здоров'ю ваших же дітей, та перешкоджають роботі виконавця послуг з благоустрою пришкільної території. P.s. Фото діточок не висвітлюємо з моральної точки зору.  Якщо ситуація повториться, залишаєм за собою право звернення до компетентних органів з питань безпеки дітей.

14:57:55 19.07.2022

В останню неділю травня святкують Міжнародний день Дністра

Починаючи з 2018 року в останню неділю травня відзначається Міжнародний день Дністра. Ідея відзначення дня Дністра полягає в тому, щоб нагадати всім мешканцям басейну про природну цінність другої по величині річки в Україні, про традиції корінних мешканців виявляти турботу та бути відповідальним за природне багатство.

09:12:17 23.05.2022

22 березня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ (МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОДИ)

22 березня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день води під гаслом: «Вода для всіх». Уперше ідея проведення Всесвітнього дня води прозвучала на Конференції ООН з охорони довкілля, що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро.  Відтоді, Всесвітній день води святкується щорічно. Вода є основою життя на Землі, вона використовується майже в усіх сферах людської діяльності. Її значення в економічному і соціальному розвитку суспільства повсякденно зростає.

10:26:13 22.03.2022