Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта — проєкту рішення Сколівської міської ради «Про затвердження Порядку відшкодування безпідставно збережених коштів за користування землями комунальної власності на території Сколівської міської

Розробник Проєкту – юридичний відділ Сколівської міської ради. Проєкт рішення «Про затвердження Порядку відшкодування безпідставно збережених коштів за користування землями комунальної власності на території Сколівської міської ради» розроблений керуючись Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

15:13:35 16.04.2024

Повідомлення про оприлюднення Проекту регуляторного акту — Проекту рішення Сколівської міської ради

«Про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»

14:52:49 30.06.2022

Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акту — Проєкту рішення Сколівської міської ради «Про встановлення податків, зборів та пільг на 2022 рік»

Розробник Проєкту – Фінансовий відділ Сколівської міської ради. Проєкт рішення «Про встановлення податків, зборів та пільг на 2022 рік» розроблений керуючись Податковим кодексом України із змінами, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

14:27:04 17.05.2021

Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акту — Проєкту рішення Сколівської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік»

Розробник Проєкту – Фінансовий відділ Сколівської міської ради. Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік» розроблений керуючись статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

14:26:21 17.05.2021

Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акту — Проєкту рішення Сколівської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік»

Розробник Проєкту – Фінансовий відділ Сколівської міської ради. Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022рік» розроблений керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

14:25:09 17.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора