Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акту — Проєкту рішення Сколівської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік»

Дата: 17.05.2021 14:26
Кількість переглядів: 1022

Розробник Проєкту – Фінансовий відділ Сколівської міської ради. Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік» розроблений керуючись статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проєкт регуляторного акта розроблений для підвищення правосвідомості платників податків шляхом залучення їх до наповнення дохідної частини бюджету міської ради через сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідає принципам державної регуляторної політики, встановлених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Проєкт рішення Сколівської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік» і аналіз його регуляторного впливу будуть оприлюднені згідно вимог Закону Україну «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на сайті Сколівської міської ради (https://skole-rada.gov.ua/).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до зазначеного Проєкту рішення приймаються Фінансовим відділом Сколівської міської ради в письмовому вигляді на поштову адресу: 82600, Львівська область, м. Сколе, м-н Незалежності, буд. 1 або на електронну пошту (smiskrada@ukr.net, finviddil_skole@ukr.net) протягом місяця від дня його оприлюднення.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора