Міський голова Микола Романишин привітав медиків громади із професійним святом
Напередодні Дня медичного працівника міський голова Микола Романишин привітав медиків громади із професійним святом, яке відзначатимуть 27 липня. Очільник громади висловив слова поваги та вдячності медичним працівникам за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіналізм та надання медичної допомоги населенню Сколівської та сусідніх громад. З нагоди професійного свята працівників охорони здоров’я було нагороджено грамотами Сколівської міської ради.15:16 26.07.2024