Дата: від до Скинути

Сьогодні, 18 лютого, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки захиснику України Івану ЯВОРСЬКОМУ, яку встановили на фасаді Крушельницького ЗЗСО I-II ст. Сколівської міської ради

Іван ЯВОРСЬКИЙ — випускник цієї школи, який загинув 19 червня 2022 року, на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність України. На урочистій церемонії були присутні керівництво громади, духовенство, рідні, друзі, педагоги, учні, мешканці села та громади. Учні школи спільно з вчителями підготували пам'ятний захід, де згадували про Івана ЯВОРСЬКОГО, як людину із чуйним серцем та доброю душею, хороброго воїна, бойовий дух якого, вражав стійкістю та мужністю. Право відкрити меморіальну дошку було надано матері та брату Героя, а місцеві священнослужителі відслужили поминальну панахиду та здійснили чин її освячення. Хвилиною мовчання, присутні віддали данину шани світлій пам’яті Івана та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України. Опісля міський голова Микола Романишин звернувся до присутніх та зазначив, що сьогодні, вшановуючи пам’ять загиблого Івана, ми низько схиляємо голови перед його героїчним подвигом. Висловлюємо слова підтримки рідним, дякуємо матері – Марії, за те, що виховала справжнього воїна та патріота своєї держави. Ця дошка буде нагадуванням для усіх, яку високу ціну ми платимо за свободу та незалежність України.

20:23 18.02.2024

2 березня о 12:00 год  - відбудеться презентація молодіжної організації Пласт для Сколівської громади

2 березня о 12:00 год - відбудеться презентація молодіжної організації Пласт для Сколівської громади

За ініціативи Львівського Обласного Пластового Центру та сприяння Сколівського міського голови Миколи РОМАНИШИНА 02 березня о 12:00 год в приміщенні сесійної зали Сколівської міської ради відбудеться презентація молодіжної організації Пласт для Сколівської громади. Запрошуємо долучитись до заходу небайдужих людей, готових мотивувати молодь до здорового способу життя та відновити активну діяльність Пласту на теренах Сколівщини!

15:29 16.02.2024

Вітаємо юні таланти Сколівської громади!

Сьогодні міський голова Микола Романишин привітав та нагородив грамотами і подарунковими сертифікатами учнів Сколівської громади, які стали переможцями у Міжнародних конкурсах, Всеукраїнських олімпіадах, а саме:

16:48 15.02.2024

Сьогодні в Сколівській громаді з почестями та великою скорботою провели в останню путь молодого Героя, жителя с. Кам’янка, Михайла ЛЕСІВА

Сьогодні, 14 лютого, в Сколівській громаді з почестями та великою скорботою провели в останню путь молодого Героя, жителя с. Кам’янка, Михайла ЛЕСІВА, який загинув під час виконання бойового завдання по захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Віддати шану воїну прийшли керівництво громади, побратими, близькі, друзі, знайомі та вдячні земляки. Прикро й боляче, що війна забирає справжніх патріотів, вірних захисників України. Добрий і світлий спомин про полеглого воїна назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто знав його, любив та шанував. Низько схиляємо голови на знак поваги й шани до Захисника України. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою Михайлу!

15:54 14.02.2024

Учасники бойових дій з Львівщини, які мають аграрний бізнес можуть отримати фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів

Прийом заявок триватиме до 1 грудня 2024 року, або до завершення воєнного стану. Розпочато прийом заявок на отримання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів суб’єктам підприємництва серед засновників яких є учасник/учасники бойових дій. На цей напрям з обласного бюджету скерували 5 млн. гривень. Пільгові кредити надаються на платній та зворотній основі під 3% річних в розмірі, що не перевищує 700 тисяч гривень, терміном до 5 років з можливістю відтермінування погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди).

13:21 14.02.2024

Віддаймо шану нашому Герою, жителю с. Кам’янка, Михайлу ЛЕСІВУ, який загинув під час виконання бойового завдання по захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Парастас сьогодні, 13 лютого, о 19.00 год. Похорон - завтра, 14 лютого, о 13.00 год. Вічна пам'ять та слава Герою!

14:40 13.02.2024

У зв’язку із загибеллю військовослужбовця, жителя с. Кам’янка, ЛЕСІВА Михайла Михайловича, 1996 року народження, під час виконання бойового завдання по захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, 13-14 лютого 2024 року оголошено Днями жалоби на території населених пунктів Сколівської міської ради за загиблим Героєм. На знак скорботи просимо керівників органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій всіх форм власності приспустити на адміністративних будівлях Державний Прапор України із траурною стрічкою.

08:41 13.02.2024

І знову тривожна чорна звістка огорнула Сколівщину, зокрема громаду села Кам'янка

Виконуючи бойове завдання по захисту Батьківщини, в одному із кровопролитних боїв загинув молодий, мужній, вірний син України, уродженець с. Кам’янка ЛЕСІВ Михайло Михайлович, 1996 р.н. Всією громадою у глибокій скорботі схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблого односельчанина Михайла. Співчуваємо матері Героя та всій родині. Вічна та світла пам'ять Захиснику. Герої не вмирають! Молимося, боремося, переможемо!

20:00 10.02.2024

З 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року

Хто повинен подавати декларацію про майновий стан і доходи? Відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України (далі – Кодекс) подати декларацію про майновий стан і доходи та задекларувати отримані доходи зобовʼязані платники, які отримували:

08:19 06.02.2024