Сколівська міська рада
Сколівський район, Львівська область

Новини

Громадські слухання

Дата створення: 11:45 25.03.2019

Не спалюйте суху траву!

Дата створення: 10:59 25.03.2019

Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, громадяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензопірени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки.

До уваги учасників бойових дій: інформація про пільги

Дата створення: 10:32 25.03.2019

Як відомо, Держава гарантувала пільги учасникам бойових дій та інвалідам війни, які записані у Законі України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Закон визначає статус ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність цього Закону.

Проекти рішень

Дата створення: 16:28 22.03.2019

Дорожні роботи в місті Сколе

Дата створення: 14:33 22.03.2019

Біля міського стадіону "Юність" продовжуються роботи по асфальтуванню відрізка дороги вул.Привокзальній-Стефаника, на якій в минулому році було розпочато асфальтування. На березень 2019 року зроблено дві ділянки. Отже залишилось зробити менше половини довжини дороги від вокзалу до вулиці Стефаника.

Трудові відносини між роботодавцем та виконавцем

Дата створення: 15:52 20.03.2019

Цивільні угоди укладають з метою виконання певного обсягу робіт або надання певної послуги. Як правило, це одноразова робота, не пов'язана зі здійсненням господарської діяльності за основним видом діяльності. Укладаючи цивільну угоду, замовник не може встановлювати виконавцю час щоденної роботи, тривалість роботи, визначати вихідні дні тощо. Виконавець самостійно організовує роботу, на нього не поширюється режим роботи, встановлений для працівників, обсяг робіт визначається в конкретних одиницях (квадратних або кубічних метрах, одиницях продукції тощо). У разі виконання роботи за певною професією, посадою має бути укладений трудовий договір. Укладаючи трудовий договір, працівник зобов'язується виконувати роботу під керівництвом роботодавця в певний час згідно з режимом роботи, несе відповідальність за порушення трудової дисципліни, підлягає державному соціальному страхуванню, має право на відпустки, вихідні дні тощо.