A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Розгляд містобудівної документації

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території розміщення кварталу змішаної забудови та зміни цільового призначення земельної ділянки (с.Гребенів))

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території розміщення кварталу змішаної забудови та зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури і закладів громадського харчування у с. Гребенові Стрийського району Львівської області».  

13:45:42 03.08.2023

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови (землі комерційного призначення) в м.Сколе

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови (землі комерційного призначення) в м.Сколе по вул. Б. Хмельницького, Стрийського району, Львівської області».  

15:10:37 12.07.2023

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту внесення змін до генерального плану села Кам’янка Стрийського району Львівської області. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сколівська міська рада. Передбачувана процедура громадського обговорення: – строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить 10 днів з дня публікації цього Повідомлення;

11:57:55 23.06.2023

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Крушельниця))

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з будівництва і обслуговування торгового центру під квартал індивідуальної житлової забудови в с. Крушельниця по вул. Б. Хмельницького, Стрийського району, Львівської області».  

14:13:00 22.06.2023

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту детального плану території  розміщення кварталу змішаної забудови та зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури і закладів громадського харчування у с. Гребенові Стрийського району Львівської області.

14:10:24 22.06.2023

Повторно повідомляємо про розгляд проекту містобудівної документації (с.Дубина)

Повторно повідомляємо про  обговорення,  розгляд  та врахування пропозицій громадськості впродовж розпочатої процедури розгляду проекту містобудівної документації «Детального плану території для будівництва та обслуговування водопровідно-насосної станції та каналізаційно очисних споруд в с. Дубина, Стрийського району, Львівської області».   Замовник:   Сколівська міська рада

11:39:01 24.05.2023

Повторно повідомляємо про процедуру обговорення, розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повторно повідомляємо про процедуру обговорення, розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної  документації «Детального плану території житлово-громадської забудови з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства в межах кварталу існуючої забудови в с. Корчин по вул. Шептицького, Стрийського району, Львівської області".  

15:00:45 16.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ про оприлюднення розроблення детального плану території та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної документації (с.Коростів)

ОГОЛОШЕННЯ про оприлюднення розроблення детального плану території та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення земельних ділянок з кадастровим №4624583300:01:005:0638 та 4624583300:01:005:0036 в с. Коростів Стрийського району Львівської області».

16:23:46 02.05.2023

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с. Корчин)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства в межах кварталу існуючої забудови в с. Корчин по вул. Шептицького, Стрийського району, Львівської області.  

10:07:03 17.03.2023

21.02.2023 об 11.00 год у сесійній залі Сколівської міської ради відбудуться громадські слухання

У вівторок, 21.02.2023 об 11.00 год у сесійній залі Сколівської міської ради відбудуться громадські слухання з розгляду Детального плану території  капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820 (в межах території Сколівської міської ради) Львівської області та ЗВІТУ про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування "Детальний план території капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820 (в межах території Сколівської міської ради) Львівської області".

13:05:51 08.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь