Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Розгляд містобудівної документації

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації "Внесення змін до генерального плану села Кам’янка Стрийського району Львівської області"

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду   "Внесення змін до генерального плану села Кам’янка Стрийського району Львівської області".

14:58:36 10.11.2023

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території ...за адресою: ур. Дубравка, м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл.»

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території для облаштування рекреаційної ділянки з елементами рекреаційної інфраструктури для короткострокового відпочинку та оздоровлення населення (організації стоянки табором під відкритим небом) за адресою: ур. Дубравка, м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл.»

14:23:07 09.11.2023

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Відпочинково-рекреаційна паркова зона «Зарінок-Скала»....

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Відпочинково-рекреаційна паркова зона «Зарінок-Скала» з проїздом загального користування обмеженого використання адреса на території Сколівської міської ради в районі вул. Набережна в м. Сколе, Стрийського району, Львівської області»

11:23:42 03.11.2023

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с. Нижнє Синьовидне)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення частини земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства для будівництва і обслуговування житлового будинку за адресою: ур. Ярки в с. с. Нижнє Синьовидне, Стрийський р-ну, Львівська обл.».

14:38:42 25.10.2023

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території розміщення кварталу змішаної забудови та зміни цільового призначення земельної ділянки (с.Гребенів))

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території розміщення кварталу змішаної забудови та зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури і закладів громадського харчування у с. Гребенові Стрийського району Львівської області».  

13:45:42 03.08.2023

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови (землі комерційного призначення) в м.Сколе

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови (землі комерційного призначення) в м.Сколе по вул. Б. Хмельницького, Стрийського району, Львівської області».  

15:10:37 12.07.2023

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту внесення змін до генерального плану села Кам’янка Стрийського району Львівської області. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сколівська міська рада. Передбачувана процедура громадського обговорення: – строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить 10 днів з дня публікації цього Повідомлення;

11:57:55 23.06.2023

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Крушельниця))

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з будівництва і обслуговування торгового центру під квартал індивідуальної житлової забудови в с. Крушельниця по вул. Б. Хмельницького, Стрийського району, Львівської області».  

14:13:00 22.06.2023

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту детального плану території  розміщення кварталу змішаної забудови та зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури і закладів громадського харчування у с. Гребенові Стрийського району Львівської області.

14:10:24 22.06.2023

Повторно повідомляємо про розгляд проекту містобудівної документації (с.Дубина)

Повторно повідомляємо про  обговорення,  розгляд  та врахування пропозицій громадськості впродовж розпочатої процедури розгляду проекту містобудівної документації «Детального плану території для будівництва та обслуговування водопровідно-насосної станції та каналізаційно очисних споруд в с. Дубина, Стрийського району, Львівської області».   Замовник:   Сколівська міська рада

11:39:01 24.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора