A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Розгляд містобудівної документації

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Гребенів)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Про надання дозволу на розроблення детального плану території житлової та громадської забудови в с. Гребенів, вул. Карпатська, Львівська область»     

12:19:15 21.02.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (м.Сколе)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення земельної  ділянки з іивідуального садівництва під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»,   за адресою:   вул.  Стрийська,  м. Сколе,   Стрийський район, Львівська  область».   

17:11:11 16.02.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Підгородці)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови   Сколівської міської ради, в с. Підгородці Стрийського району Львівської області».   

17:04:02 16.02.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості (с.Підгородці)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення частини земельної ділянки із ведення комерційної діяльності для будівництва та обслуговування житлового будинку на території Сколівської міської ради, в с. Підгородці, Стрийського району, Львівської області».   

17:52:12 09.02.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості (АЗС, м.Сколе)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови  в районі АЗС на території Сколівської міської ради по вул.  Кн. Святослава, 1 «В»  в м. Сколе Стрийського району Львівської області».  

16:26:34 09.02.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості (с.Гребенів)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Про надання дозволу на розроблення детального плану території житлової та громадської забудови в с. Гребенів, вул. Карпатська, Львівська область»     

15:57:48 17.01.2022

Громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для облаштування глемпінг-локації в урочищі Павлів Потік м. Сколе

Сколівська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території для облаштування глемпінг-локації в урочищі Павлів Потік м. Сколе Стрийського району Львівської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для облаштування глемпінг-локації в урочищі Павлів Потік м. Сколе Стрийського району Львівської області.   Громадське обговорення вищевказаного звіту буде проводитись з 30  грудня 2021 року по 31 січня 2022 року. Пропозиції громадськості подаються у  вказаний строк у письмовій формі до Сколівської міської ради:

11:42:21 29.12.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови» в смт. Верхнє Синьовидне

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови»    в  смт. Верхнє Синьовидне, вул.  О. Кобилянської   на території  Сколівської  міської ради Стрийського району Львівської області».     

16:24:02 21.12.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови по в с. Коростів

 Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови  по  в с.  Коростів  в  на території  Сколівської  міської ради, Стрийського району, Львівської області».    

18:04:09 14.12.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови» (землі комерційного призначення) в м. Сколе

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови»  (землі комерційного призначення)  в м. Сколе по вул.  Б. Хмельницького, Сколівської  міської ради, Стрийського району, Львівської області».  

17:58:35 14.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь