Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Початок громадського  обговорення містобудівної документації "Детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення поблизу с. Гребенів...

Дата: 01.02.2024 11:23
Кількість переглядів: 130

Cколівська міська рада повідомляє про початок громадського  обговорення містобудівної документації "Детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення поблизу с. Гребенів на території Сколівської міської територіальної громади  Стрийського району Львівської області,  за межами населеного пункту".

Замовником детального плану території є: Сколівська міська рада.

Розробником проекту є: ФОП  М. Р. Лопушанський.

Підстава розроблення – Розпорядження Стрийської районної державної адміністрації від 23 липня 2021 року №206.

Із проектами містобудівної документації можна ознайомитись на сайті Сколівської міської ради та у відділі архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1), до 9.00 год 28 лютого 2024 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами) та подавати до відділу архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1)  або на електронну пошту: smiskrada@ukr.net до 9.00 год 28.02.2024 включно.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради Ганна Зінкевич.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 20.02.2024 о 14.00 год у адмінприміщенні за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Гребенів, вул. Шевченка, 18.

Детальний  план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора