Новини, оголошення

Виплати до Дня Незалежності: хто та скільки отримає

Уряд встановив розміри разової грошової виплати, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань». Зокрема, вона буде виплачуватися щороку до Дня Незалежності України.

14:30:52 04.07.2024

Доступність публічних послуг

1. Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення (для суб'єктів звернення) 2. Анкета оцінювання доступності публічних послуг (для посадових осіб суб'єкта надання) Довідково:

13:24:45 20.05.2024

Проведено гру-тренінг «Створюй коло безпеки» для учнів ОНЗО  «Сколівської академічної гімназії»

Нещодавно, 22 лютого 2024 року,   фахівці  мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого  насильства спільно з спеціалістами відділу соціального захисту населення Сколівської міської ради провели гру-тренінг «Створюй коло безпеки» для учнів ОНЗО  «Сколівської академічної гімназії». В ході гри учнівська молодь дізналася про відмінності конфлікту від булінгу, про відповідальність за його вчинення, які наслідки може мати  необдуманий вчинок в майбутньому і  як це може зашкодити успішній кар’єрі. Також приділили увагу темі домашнього насильства: хто може бути постраждалим, куди звертатися і на яку допомогу можна розраховувати, як законодавство захищає постраждалих, та яке покарання чекає на кривдника.

15:19:47 23.02.2024

До уваги опікунів/піклувальників над повнолітніми недієздатними/обмежено дієздатними особами!

Наголошуємо, що громадяни, які виконують обов’язки опікуна/піклувальника над недієздатними/обмежено дієздатними особами, щорічно, не пізніше 1 лютого, повинні подати до органів опіки та піклування звіт про свою діяльність за минулий рік щодо захисту прав та інтересів підопічних. Звіт має стосуватися у тому числі збереження належного їм майна та житла (у відповідності до пункту 4.11 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді Міністерства освіти і науки Міністерства охорони здоров’я України Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 №34/166/131/88 (далі – Правила).

13:35:47 16.01.2024

Процедуру призначення пільг на комунальні послуги спростили для ветеранів війни: як призначатимуть та хто може отримати у 2024 році

Чинне законодавство передбачає, що для оформлення пільг на ЖКП, особа має особисто звернутися до уповноважених органів. Через те, що ветерани війни перебувають на передовій та беруть участь у воєнних діях, вони не можуть особисто звернутися для оформлення цих пільг. Тому у 2024 уряд спростив процедуру призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни. Міністерство соціальної політики розробило постанову про спрощення процедури призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни. Її 27 грудня ухвалив Кабінет Міністрів України.

15:02:45 04.01.2024

До уваги власників житла у Сколівській міській раді, що безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб

Уряд затвердив постанову Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року №1413 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333 і від 30 серпня 2022 року №977.

15:18:32 02.01.2024

Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства»

25 листопада стартує щорічна Всеукраїнська акція»16 днів проти насильства» в рамках участі України в щорічному міжнародному заході, покликаному підвищити обізнаність громадян про всі форми насильства, а також методи недопущення і комплексного реагування на будь-які його прояви та комплексно реагувати.

10:34:58 21.11.2023

ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМ ДЛЯ КРИВДНИКІВ

На виконання Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та «Про соціальні послуги» департаментом соціального захисту населення Львівської ОВА закуплено соціальну послугу: Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство та укладено договір про надання соціальної послуги з громадською організацією «Осоння». Контакти громадської організації: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 40, тел: 098 699 03 62.

16:06:59 05.09.2023

Зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування /органами державної влади та волонтером

Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером. Зазначимо, що цей договір створено для полегшення комунікації в співпраці між волонтером та організаціям в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦІД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.  У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись: ЗЕМЛЯНКО Марія Сергіївна, m.zemlianko@nssu.gov.ua, 289-54-98. Додаток: договір про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

14:42:41 09.08.2023