Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

До уваги отримувачів субсидій! Про які зміни необхідно повідомляти, щоб не втратити субсидію

Відділ соціального захисту населення Сколівської міської ради інформує, про які зміни слід повідомляти отримувачам субсидій і куди подавати інформацію, щоб зберегти субсидію.

14:33:23 25.01.2023

КАБМІН ЗБІЛЬШИВ КОМПЕНСАЦІЮ ПОСЛУГИ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ», АЛЕ СКОРОТИВ КІЛЬКІСТЬ ЇЇ ОТРИМУВАЧІВ

Кабінет Міністрів України збільшив розмір компенсації послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» з 2272 до 6700 гривень, але скоротив перелік осіб, які можуть отримувати цю компенсацію.

10:18:07 11.01.2023

ЗМІНИ ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ з 01 січня 2023 року!

З 27 грудня 2022 року змінами до постанови №1040 та №214 продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування. Таким чином, з 1 січня будуть автоматично продовжені такі соціальні виплати та допомоги:

10:13:12 30.12.2022

До відома одержувачів державних СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!!!! З 1 січня 2023 року припиняється автоматичне нарахування державних соціальних допомог, а також пільг

З 1 січня 2023 року припиняється автоматичне (на період введення воєнного стану) нарахування державних соціальних допомог, в т. ч. допомоги на дітей одиноким матерям, соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також пільг. 30 листопада 2022 року набула чинності постанова "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій" прийнята на засіданні Уряду 15 листопада 2022 року №1320, якою були внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року №214 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану", а саме: на період введення воєнного стану надання державних соціальних допомог та пільг, які було призначено раніше, продовжується особам, які проживають на території територіальних громад, включених до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

17:31:30 14.12.2022

Протидіяти насильству може кожен. Не залишайтесь байдужими і телефонуйте на «1547»

Повномасштабне вторгнення росії призвело до сплеску насильства фізичного та психологічного. У зоні проведення бойових дій фіксують інформацію про численні випадки порушення прав і свобод людей, інциденти також і у відносно безпечних областях. Для оперативного отримання консультацій, підтримки та допомоги функціонує урядова «гаряча лінія» 15-47. Отримати допомогу можна телефоном — стаціонарним або мобільним, а якщо не маєте змоги — залишити звернення на сайті «гарячої лінії», там можна також сформувати інформацію про правопорушення для правоохоронних органів.

09:52:22 30.11.2022

Діти, які втратили батьків під час війни, можуть щомісяця отримати грошову допомогу

Українські діти віком до 18 років, які через війну втратили одного чи обох батьків, щомісяця можуть отримувати по 5000 гривень. Така грошова допомога передбачена програмою Фонду імені блаженного священномученика Климентія Шептицького, повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. "Фонд було створено за спільної ініціативи урядів України та Польщі. Першим місяцем виплат вважається той, коли була подана заявка на допомогу. Перші виплати здійснюються протягом двох тижнів після ухвалення позитивного рішення по заявці за наявності банківських реквізитів заявників", – зазначають у Міністерстві.

09:00:43 21.11.2022

Одинокі пенсіонери, старші за 80 років, які потребують постійного стороннього догляду, мають право на щомісячну допомогу

29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд.

11:36:32 14.11.2022

Про роботу відділу соціального захисту населення Сколівської міської ради за 9 місяців 2022 року

Працівниками відділу соціального захисту населення  міської ради протягом 9 місяців 2022 року прийнято 3534 заяви від жителів громади з формуванням електронної справи в ПК «Соціальна громада» на призначення усіх видів державних допомог, з них: 1003 - соціальні допомоги; 121 - пільги; 282 субсидій; 2128 – сформовано і видано в ПК «Соціальна громада» довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

14:29:54 17.10.2022

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Цей день започаткований  Європарламентом у 2007 році для консолідації  діяльності та  підвищення рівня обізнаності з одним із найдавніших жахливих явищ у суспільстві - торгівлею людьми. Задля  інформування  населення  просимо Ваc поширити превентивні матеріали щодо недопущення  потрапляння громадян у тенета сучасного рабства: -  відеоролик «Тобою скористалися»  UA_Subtitles,  - популярний серед учнівської та студентської молоді  навчальний онлайн-квест з безпечного працевлаштування за посиланням: https://quest.stoptrafficking.org/start,  - інтерактивну «Дорожню мапу щодо отримання допомоги в ситуаціях, пов’язаних з торгівлею людьми» за посиланням: https://sites.google.com/view/lviv-slavery-victims-help, - соціальний відеоролик «Зупини торгівлю льдьми», який переконливо стисло розповідає про вербувальників  та методи потрапляння в тенети рабства  https://m.youtube.com/watch?v=ovo-kJhcrL0.

14:26:08 17.10.2022