Новини, оголошення

ЗДІЙСНЕННЯ ДОГЛЯДУ НА ПРОФЕСІЙНІЙ ОСНОВІ

Кабінетом Міністрів України 06.10.2021 прийнято постанову №1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі. Вищезазначеною постановою:

08:58:40 03.07.2023

До уваги надавачів соціальних послуг! НАДАВАЧАМ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПОТРІБНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В РЕЄСТРІ НАДАВАЧІВ ТА ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Міністерством соціальної політики України розроблено підсистему Єдиної інформаційної системи соціальної сфери «Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» (далі – Реєстр).

10:34:56 18.05.2023

Особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи зможуть отримати грошову допомогу

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2022 № 1393 «Про реалізацію спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни» реалізується спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України з підтримки ветеранів війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни, а саме надання грошової допомоги у розмірі 16 тисяч гривень ветеранам війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни (далі – проєкт). Повідомляємо, що проєкт поширюється на повнолітніх громадян України, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

11:24:55 23.02.2023

Новий порядок видачі посвідчень реабілітованих жертв репресій комуністичного режиму тоталітарного режиму 1917-1991 років

Згідно з вимогами Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» та Положення щодо виплати компенсації, повернення майна або відшкодування його вартості реабілітованим особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року №535, змінився порядок видачі посвідчень реабілітованим особам.

16:04:30 16.02.2023

До уваги отримувачів субсидій! Про які зміни необхідно повідомляти, щоб не втратити субсидію

Відділ соціального захисту населення Сколівської міської ради інформує, про які зміни слід повідомляти отримувачам субсидій і куди подавати інформацію, щоб зберегти субсидію.

14:33:23 25.01.2023

КАБМІН ЗБІЛЬШИВ КОМПЕНСАЦІЮ ПОСЛУГИ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ», АЛЕ СКОРОТИВ КІЛЬКІСТЬ ЇЇ ОТРИМУВАЧІВ

Кабінет Міністрів України збільшив розмір компенсації послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» з 2272 до 6700 гривень, але скоротив перелік осіб, які можуть отримувати цю компенсацію.

10:18:07 11.01.2023

ЗМІНИ ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ з 01 січня 2023 року!

З 27 грудня 2022 року змінами до постанови №1040 та №214 продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування. Таким чином, з 1 січня будуть автоматично продовжені такі соціальні виплати та допомоги:

10:13:12 30.12.2022

До відома одержувачів державних СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!!!! З 1 січня 2023 року припиняється автоматичне нарахування державних соціальних допомог, а також пільг

З 1 січня 2023 року припиняється автоматичне (на період введення воєнного стану) нарахування державних соціальних допомог, в т. ч. допомоги на дітей одиноким матерям, соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також пільг. 30 листопада 2022 року набула чинності постанова "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій" прийнята на засіданні Уряду 15 листопада 2022 року №1320, якою були внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року №214 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану", а саме: на період введення воєнного стану надання державних соціальних допомог та пільг, які було призначено раніше, продовжується особам, які проживають на території територіальних громад, включених до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

17:31:30 14.12.2022

Протидіяти насильству може кожен. Не залишайтесь байдужими і телефонуйте на «1547»

Повномасштабне вторгнення росії призвело до сплеску насильства фізичного та психологічного. У зоні проведення бойових дій фіксують інформацію про численні випадки порушення прав і свобод людей, інциденти також і у відносно безпечних областях. Для оперативного отримання консультацій, підтримки та допомоги функціонує урядова «гаряча лінія» 15-47. Отримати допомогу можна телефоном — стаціонарним або мобільним, а якщо не маєте змоги — залишити звернення на сайті «гарячої лінії», там можна також сформувати інформацію про правопорушення для правоохоронних органів.

09:52:22 30.11.2022

Діти, які втратили батьків під час війни, можуть щомісяця отримати грошову допомогу

Українські діти віком до 18 років, які через війну втратили одного чи обох батьків, щомісяця можуть отримувати по 5000 гривень. Така грошова допомога передбачена програмою Фонду імені блаженного священномученика Климентія Шептицького, повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. "Фонд було створено за спільної ініціативи урядів України та Польщі. Першим місяцем виплат вважається той, коли була подана заявка на допомогу. Перші виплати здійснюються протягом двох тижнів після ухвалення позитивного рішення по заявці за наявності банківських реквізитів заявників", – зазначають у Міністерстві.

09:00:43 21.11.2022