Проведено гру-тренінг «Створюй коло безпеки» для учнів ОНЗО  «Сколівської академічної гімназії»

Дата: 23.02.2024 15:19

Фото без описуНещодавно, 22 лютого 2024 року,   фахівці  мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого  насильства спільно з спеціалістами відділу соціального захисту населення Сколівської міської ради провели гру-тренінг «Створюй коло безпеки» для учнів ОНЗО  «Сколівської академічної гімназії». В ході гри учнівська молодь дізналася про відмінності конфлікту від булінгу, про відповідальність за його вчинення, які наслідки може мати  необдуманий вчинок в майбутньому і  як це може зашкодити успішній кар’єрі. Також приділили увагу темі домашнього насильства: хто може бути постраждалим, куди звертатися і на яку допомогу можна розраховувати, як законодавство захищає постраждалих, та яке покарання чекає на кривдника.

Окрім спілкування з учнями провели робочу зустріч з дирекцією гімназії.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства працює за підтримки Благодійного фонду «Butterfly» та Фонд Народонаселення  ООН в Україні- UNFPA Ukraine.

Для отримання допомоги фахівців Стрий Мобільна Бригада телефонуйте: +380676002826