Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

УВАГА! СИБІРКА: ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ТА ЯК УБЕРЕГТИСЯ

Одним з найбільш небезпечних захворювань є сибірка: легко поширюється, володіє високою смертністю та вимагає спеціальних і невідкладних заходів з боку спеціалістів Держпродспоживслужби та фахівців гуманної медицини.

15:27:28 25.11.2021

Що таке лептоспіроз?

Лептоспіроз (водяна гарячка, лугова гарячка, болотна гарячка) – це гостре природно-осередкове інфекційне захворювання, яке викликається різними штамами лептоспір, характеризується поліморфізмом клінічних проявів і вираженим інтоксикаційним синдромом. Хворіють на цю недугу як люди, так і тварини.

15:25:05 25.11.2021

Водно-нітратна метгемоглобінемія у дітей

Життя та здоров’я людини тісно пов’язані з навколишнім середовищем, де одним із найважливіших компонентів є вода. Чиста вода – це запорука нашого здоров’я і здоров’я наших дітей. Проте значна кількість водоносних горизонтів забруднена різними шкідливими для організму людини сполуками.

15:06:49 03.08.2021