A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

ОБЕРЕЖНО - СКАЗ!

Протягом  останніх 2-ох років в Стрийському районі значно погіршилася епізоотична ситуація по сказу,  в  2023 році на території Сколівської ТГ, а саме в с. Коростів виявлено 2 випадки  захворювання тварин  сказом (1 лисиця, 1 собака) і вже в січні 2024 року зафіксовано 2 випадки захворювання лисиць сказом: смт Верхнє Синьовидне в індивідуальному господарстві  та в урочищі «Середній», поблизу с. Ямельниця в мисливських угіддях Сколівського ТМіР «Карпати». Крім того, почастішали випадки покусів людей тваринами. Небезпека таких покусів  полягає у тому,  що серед цих тварин можуть бути і тварини, хворі на сказ.

11:04:02 22.01.2024

 «Хочеш мати друга? Будь другом!» 

В рамках реалізації підходу «Єдине здоров`я» за результатами конференції щодо сказу в Україні «Співпрацюй, навчайся, ліквідуй!», яку було організовано ВООЗу співпраці з Держпродспоживслужбою, МОЗ, Центром громадського здоров’яМОЗ (ЦГЗ) та у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарськоюорганізацією (FAO) і Всесвітньою організацією охорони здоров'я тварин(WOAH) , з метою підвищення обізнаності громадян щодо небезпечності сказу для тварин та людей, а також інформування стосовно профілактики сказу представляємо інформаційні матеріали, а саме: український переклад брошури «Хочеш мати друга? Будь другом!» 

14:30:25 09.11.2023

Карантинні шкідники лісу

Лісові шкідники, хвороби та нематоди пошкоджують усі органи і частини дерев: листки, хвою, бруньки, плоди, кору, луб, коріння, а також заготовлені лісоматеріали та пиломатеріали. Це призводить до зниження приросту та товарної якості дерев, а лісо- та пиломатеріали стають непридатними для використання. Тому вся лісопродукція, яка завозиться, вивозиться чи переміщується в межах України, підлягає огляду. Серед карантинних шкідників на території України небезпеку становлять: лісовий похідний шовкопряд, різні види вусачів, смолівок, златок та ін.

13:18:24 20.09.2023

Безкоштовна вакцинація собак та котів проти сказу

Сколівська дільнична лікарня ветеринарної медицини проводить  безкоштовну вакцинацію собак та котів проти сказу за адресою:  м. Сколе, вул.Чайківського, 9,  щоденно: з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 16:00 год.

13:04:57 12.09.2023

Пероральна імунізація диких м’ясоїдних

Протягом 14 -15 вересня 2023 року  на території мисливських угідь Сколівської міської ради  вакцинуватимуть диких тварин проти сказу.        У зв'язку з погіршенням епізоотичної ситуації щодо сказу тварин на Сколівщині представники Держпродспоживслужби спільно з лісівниками та представниками територіальної громади проводитимуть кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин методом наземного розподілу принад з вакциною. У разі виявлення брикетів з вакциною просимо їх не чіпати, не переміщати на інші місця та не руйнувати.   Детальніше у інфографіці дивіться нижче - як виглядає вакцина і як здійснюється пероральна кампанія у період воєнного стану.

13:02:36 12.09.2023

12 травня – Міжнародний день здоров’я рослин

Організація Об’єднаних Націй оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Мета полягає в тому, щоб підвищити глобальну обізнаність про те, як захист здоров’я рослин може допомогти покласти край голоду, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та прискорити економічний розвиток .

11:25:57 04.05.2023

ГУ Держпрдспоживслужби у Л/о інформує: Карантинні шкідники лісових насаджень

При обстеженні лісонасаджень та огляді лісопродукції завдання державних фітосанітарних інспекторів полягає в тому, щоб вчасно виявити і визначити карантинний організм, розробити заходи з недопущення його подальшого розповсюдження, встановити межі, організувати заходи з локалізації та ліквідації виявленого вогнища.Лісові шкідники, хвороби та нематоди пошкоджують усі органи і частини дерев: листки, хвою, бруньки, плоди, кору, луб, коріння, а також заготовлені лісоматеріали та пиломатеріали. Це призводить до зниження приросту та товарної якості дерев, а лісо- та пиломатеріали стають непридатними для використання.

17:21:17 17.11.2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

У зв’язку з ситуацією, яка склалася  внаслідок пошкодження енергосистеми України, що може спричинити довготривалу відсутність електроенергії, а це, в свою чергу впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів. Тому операторам ринку необхідно завчасно підготуватися до надзвичайної ситуації у разі відключення електроенергії.  Сколівський відділ Стрийського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області рекомендує операторам ринку максимально забезпечити належні умови, зокрема дотримання температурного режиму під час зберігання харчових продуктів:

17:19:50 17.11.2022

УВАГА! СИБІРКА: ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ТА ЯК УБЕРЕГТИСЯ

Одним з найбільш небезпечних захворювань є сибірка: легко поширюється, володіє високою смертністю та вимагає спеціальних і невідкладних заходів з боку спеціалістів Держпродспоживслужби та фахівців гуманної медицини.

15:27:28 25.11.2021

Що таке лептоспіроз?

Лептоспіроз (водяна гарячка, лугова гарячка, болотна гарячка) – це гостре природно-осередкове інфекційне захворювання, яке викликається різними штамами лептоспір, характеризується поліморфізмом клінічних проявів і вираженим інтоксикаційним синдромом. Хворіють на цю недугу як люди, так і тварини.

15:25:05 25.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора