Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

12 травня - Міжнародний день здоров'я рослин

      За рішенням Генеральної асамблеї ООН це має на меті підвищити глобальну обізнаність про те,  як захист здоров'я рослин може допомогти ліквідувати голод, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та стимулювати економічний розвиток. Все починається з насіння…..Серед усіх форм життя на Землі є одна особлива, від якої залежать всі живі істоти на планеті, включаючи людей. Без неї не було б життя на Землі. Рослина.

16:44:56 09.05.2024

ОБЕРЕЖНО - СКАЗ!

Протягом  останніх 2-ох років в Стрийському районі значно погіршилася епізоотична ситуація по сказу,  в  2023 році на території Сколівської ТГ, а саме в с. Коростів виявлено 2 випадки  захворювання тварин  сказом (1 лисиця, 1 собака) і вже в січні 2024 року зафіксовано 2 випадки захворювання лисиць сказом: смт Верхнє Синьовидне в індивідуальному господарстві  та в урочищі «Середній», поблизу с. Ямельниця в мисливських угіддях Сколівського ТМіР «Карпати». Крім того, почастішали випадки покусів людей тваринами. Небезпека таких покусів  полягає у тому,  що серед цих тварин можуть бути і тварини, хворі на сказ.

11:04:02 22.01.2024

 «Хочеш мати друга? Будь другом!» 

В рамках реалізації підходу «Єдине здоров`я» за результатами конференції щодо сказу в Україні «Співпрацюй, навчайся, ліквідуй!», яку було організовано ВООЗу співпраці з Держпродспоживслужбою, МОЗ, Центром громадського здоров’яМОЗ (ЦГЗ) та у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарськоюорганізацією (FAO) і Всесвітньою організацією охорони здоров'я тварин(WOAH) , з метою підвищення обізнаності громадян щодо небезпечності сказу для тварин та людей, а також інформування стосовно профілактики сказу представляємо інформаційні матеріали, а саме: український переклад брошури «Хочеш мати друга? Будь другом!» 

14:30:25 09.11.2023

Карантинні шкідники лісу

Лісові шкідники, хвороби та нематоди пошкоджують усі органи і частини дерев: листки, хвою, бруньки, плоди, кору, луб, коріння, а також заготовлені лісоматеріали та пиломатеріали. Це призводить до зниження приросту та товарної якості дерев, а лісо- та пиломатеріали стають непридатними для використання. Тому вся лісопродукція, яка завозиться, вивозиться чи переміщується в межах України, підлягає огляду. Серед карантинних шкідників на території України небезпеку становлять: лісовий похідний шовкопряд, різні види вусачів, смолівок, златок та ін.

13:18:24 20.09.2023

Безкоштовна вакцинація собак та котів проти сказу

Сколівська дільнична лікарня ветеринарної медицини проводить  безкоштовну вакцинацію собак та котів проти сказу за адресою:  м. Сколе, вул.Чайківського, 9,  щоденно: з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 16:00 год.

13:04:57 12.09.2023

Пероральна імунізація диких м’ясоїдних

Протягом 14 -15 вересня 2023 року  на території мисливських угідь Сколівської міської ради  вакцинуватимуть диких тварин проти сказу.        У зв'язку з погіршенням епізоотичної ситуації щодо сказу тварин на Сколівщині представники Держпродспоживслужби спільно з лісівниками та представниками територіальної громади проводитимуть кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин методом наземного розподілу принад з вакциною. У разі виявлення брикетів з вакциною просимо їх не чіпати, не переміщати на інші місця та не руйнувати.   Детальніше у інфографіці дивіться нижче - як виглядає вакцина і як здійснюється пероральна кампанія у період воєнного стану.

13:02:36 12.09.2023

12 травня – Міжнародний день здоров’я рослин

Організація Об’єднаних Націй оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Мета полягає в тому, щоб підвищити глобальну обізнаність про те, як захист здоров’я рослин може допомогти покласти край голоду, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та прискорити економічний розвиток .

11:25:57 04.05.2023

ГУ Держпрдспоживслужби у Л/о інформує: Карантинні шкідники лісових насаджень

При обстеженні лісонасаджень та огляді лісопродукції завдання державних фітосанітарних інспекторів полягає в тому, щоб вчасно виявити і визначити карантинний організм, розробити заходи з недопущення його подальшого розповсюдження, встановити межі, організувати заходи з локалізації та ліквідації виявленого вогнища.Лісові шкідники, хвороби та нематоди пошкоджують усі органи і частини дерев: листки, хвою, бруньки, плоди, кору, луб, коріння, а також заготовлені лісоматеріали та пиломатеріали. Це призводить до зниження приросту та товарної якості дерев, а лісо- та пиломатеріали стають непридатними для використання.

17:21:17 17.11.2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

У зв’язку з ситуацією, яка склалася  внаслідок пошкодження енергосистеми України, що може спричинити довготривалу відсутність електроенергії, а це, в свою чергу впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів. Тому операторам ринку необхідно завчасно підготуватися до надзвичайної ситуації у разі відключення електроенергії.  Сколівський відділ Стрийського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області рекомендує операторам ринку максимально забезпечити належні умови, зокрема дотримання температурного режиму під час зберігання харчових продуктів:

17:19:50 17.11.2022

УВАГА! СИБІРКА: ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ТА ЯК УБЕРЕГТИСЯ

Одним з найбільш небезпечних захворювань є сибірка: легко поширюється, володіє високою смертністю та вимагає спеціальних і невідкладних заходів з боку спеціалістів Держпродспоживслужби та фахівців гуманної медицини.

15:27:28 25.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора