Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території ...за адресою: ур. Дубравка, м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл.»

Дата: 09.11.2023 14:23
Кількість переглядів: 107

Фото без описуПовідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території для облаштування рекреаційної ділянки з елементами рекреаційної інфраструктури для короткострокового відпочинку та оздоровлення населення (організації стоянки табором під відкритим небом) за адресою: ур. Дубравка, м. Сколе, Стрийський р-н, Львівська обл.»

Замовник: Сколівська міська рада (82600, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, м-н Незалежності, 1.

ЄДРПОУ: 04056262

Підстава для розроблення: рішення XXXIX сесії VIII скликання Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області від 13.07.2023 №3848.

З проектом детального плану території можна ознайомитися на сайті Сколівської міської ради та у відділі архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1), до 06.12.2023 включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами) та подавати до відділу архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1), до 06.12.2023 включно.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради Ганна Зінкевич.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 06.12.2023 об 11.00 год у адмінприміщенні за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1. 

Детальний план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора