A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Розгляд містобудівної документації

Увага! Громадські обговорення перенесено на 30 листопада 2022 року

 Повторно повідомляємо про  обговорення,  розгляд  та врахування пропозицій громадськості впродовж розпочатої процедури розгляду проекту містобудівної документації «Детального плану території для будівництва та обслуговування водопровідно-насосної станції та каналізаційно очисних споруд в с. Дубина, Стрийського району, Львівської області».  

17:32:25 23.11.2022

Повторно повідомляємо про розгляд проекту містобудівної документації (с.Дубина)

Повторно повідомляємо про  обговорення,  розгляд  та врахування пропозицій громадськості впродовж розпочатої процедури розгляду проекту містобудівної документації «Детального плану території для будівництва та обслуговування водопровідно-насосної станції та каналізаційно очисних споруд в с. Дубина, Стрийського району, Львівської області».  

14:55:41 17.11.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення за адресою: с. Нижнє Синьовидне

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення за адресою: вул. Данила Галицького, с. Нижнє  Синьовидне   Стрийського району Львівської області".  

16:13:32 02.09.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобуд. докум. «Детального плану території для будівництва та обслуговування водопровідно-насосної станції та каналізаційно очисних споруд..

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для будівництва та обслуговування водопровідно-насосної станції та каналізаційно очисних споруд в с. Дубина Стрийського району Львівської області".  

16:08:47 02.09.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово - громадської забудови на території Сколівської міської ради в с. Коростів

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території  житлово - громадської забудови   на території  Сколівської міської ради в с. Коростів  Стрийського району Львівської області».  

12:16:08 29.08.2022

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (ДДП)

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Сколівська міська  рада Львівської області оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

16:00:31 03.08.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для індивідуального садівництва поблизу с. Гребенів

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для індивідуального садівництва поблизу с.   на території Сколівської міської територіальної громади Стрийського району Львівської області за межами населеного пункту.  

14:47:41 03.08.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для розміщення об’єкту придорожнього сервісу поблизу с. Гребенів

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для розміщення об’єкту придорожнього сервісу поблизу с. Гребенів на території Сколівської міської територіальної громади Стрийського району Львівської області за межами населеного пункту.  

14:45:49 03.08.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (смт. В.Синьовидне)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території  по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення ОСГ для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку на території Сколівської міської ради, по вул.  Л. Українки в смт. Верхнє Синьовидне  Львівської області».

15:45:32 21.02.2022

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Коростів)

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для індивідуального садівництва на території Сколівської міської ради по вул. Черемшини в с. Коростів  Стрийського району Львівської області».  

13:04:51 21.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь