A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Розгляд містобудівної документації

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для обслуговування адміністративного будинку на території Сколівської міської ради, майдан Незалежност

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для обслуговування адміністративного будинку на території Сколівської міської ради, майдан Незалежності,1 в м. Сколе,  Стрийського району, Львівської області».  

11:31:09 08.12.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови на території Сколівської міської ради в районі вул. Стрийська, в с. Межиброди..

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови   на території Сколівської міської ради в районі вул. Стрийська, в с. Межиброди, Стрийського району,   Львівської області».  

11:25:22 08.12.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для облаштування глемпінг-локації в урочищі Павлів Потік в м. Сколе Стрийського району Львівської обл.

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для облаштування глемпінг-локації в урочищі Павлів Потік в м. Сколе Стрийського району Львівської області»  на території  Сколівської  міської ради.  

15:05:20 29.11.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови» в с. Підгородці ур. «Сад»...

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови» в с. Підгородці  ур. «Сад»   на території  Сколівської  міської ради, Стрийського району, Львівської області».    

17:18:44 17.11.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови» в с. Підгородці по вул. І. Франка..."

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови» в с. Підгородці  по вул.  І. Франка  на території  Сколівської  міської ради, Стрийського району, Львівської області»     

17:17:25 17.11.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови на території Сколівської міської ради, в с. Підгородці..."

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови   на території Сколівської міської ради, в с. Підгородці  по вул., Шевченка,    Стрийського району, Львівської області».  

15:01:15 12.11.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території реконструкції закладу загальної середньої освіти I-III ступеня на території Сколівської міської ради"

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території реконструкції закладу загальної середньої освіти I-III  ступеня на території Сколівської міської ради, в с. Підгородці по вул. Степана Бандери, 37, Стрийського району, Львівської області».  

15:13:17 11.11.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови на території Сколівської міської ради в с. Підгородці"

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови   на території Сколівської міської ради, в с. Підгородці  по вул., Шевченка, Стрийського району, Львівської області».  

15:12:38 11.11.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови» в с. Крушельниця

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови»    в с. Крушельниця    на території  Сколівської  міської ради  Стрийського району, Львівської області»     

17:39:13 09.11.2021

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення земельних ділянок із ведення осг для будівництва житлових будинків»   

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення земельних ділянок із ведення осг для будівництва житлових будинків»    в с.    Урич  на території  Сколівської  міської ради , Стрийського району, Львівської області»     

10:33:42 28.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь