Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Дата: 23.06.2023 11:57
Кількість переглядів: 141

  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту внесення змін до генерального плану села Кам’янка Стрийського району Львівської області. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.
  2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сколівська міська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить 10 днів з дня публікації цього Повідомлення;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Сколівської міської ради - https://skole-rada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Сколівської міської ради Львівської області за адресою: 82600, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, м-н Незалежності, 1 в термін 04.07.2023.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Сколівська міська рада.

4. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора