Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території розміщення кварталу змішаної забудови та зміни цільового призначення земельної ділянки (с.Гребенів))

Дата: 03.08.2023 13:45
Кількість переглядів: 235

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території розміщення кварталу змішаної забудови та зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури і закладів громадського харчування у с. Гребенові Стрийського району Львівської області».  

Замовник: Сколівська міська рада. 

Розробник:  ФОП СКЛЯРОВА Інеса Володимирівна, свідоцтво про державну реєстрацію 2 415 000 0000 071299

Підстава для розроблення: рішення Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області від 02.03.2023 №3598 "Про розроблення детального плану використання територiї для розміщення кварталу змішаної забудови та зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування за адресою: с. Гребенів, Стрийський р-н, Львівська обл.".

З проектом детального плану території можна ознайомитися на сайті Сколівської міської ради та у відділі архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1), до 9.00 год 14.08.2023 включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами) та подавати до відділу архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1), до 9.00 год 14.08.2023  включно.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради Ганна Зінкевич.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 14.08.2023 об 11.00 год у адмінприміщенні за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1. 

Детальний план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора