Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Крушельниця))

Дата: 22.06.2023 14:13
Кількість переглядів: 146

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлово-громадської забудови з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з будівництва і обслуговування торгового центру під квартал індивідуальної житлової забудови в с. Крушельниця по вул. Б. Хмельницького, Стрийського району, Львівської області».  

Замовник: Сколівська міська рада. 

Розробник: ФОП «МЕЦЕВИЧ Р.М.».   Кваліфікаційний сертифікат №001458 від 16.04.2013, с. Тухля, вул.  І. Франка 177.

Підстава для розроблення: рішення XXXIII сесії VIII скликання Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області №3538 від 26.01.2023.

З проектом детального плану території можна ознайомитися на сайті Сколівської міської ради та у відділі архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1), до 04.07.2023 включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами) та подавати до відділу архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради (за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1), до 04.07.2023 року включно.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради Ганна Зінкевич.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 05.07.2023 о 15.00 год у адмінприміщенні за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Крушельниця.

Детальний план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора