A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акту — Проєкту рішення Сколівської міської ради «Про встановлення податків, зборів та пільг на 2022 рік»

Дата: 17.05.2021 14:27
Кількість переглядів: 540

Розробник Проєкту – Фінансовий відділ Сколівської міської ради. Проєкт рішення «Про встановлення податків, зборів та пільг на 2022 рік» розроблений керуючись Податковим кодексом України із змінами, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проєкт регуляторного акта розроблений для врегулювання правовідносин між Сколівською міською радою та платниками місцевих податків та зборів, забезпечення сталих оптимальних надходжень до бюджету у 2022 році для виконання програм соціально – економічного та культурного розвитку громади.

Проєкт рішення Сколівської міської ради «Про встановлення податків, зборів та пільг на 2022 рік» і аналіз його регуляторного впливу будуть оприлюднені згідно вимог Закону Україну «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на сайті Сколівської міської ради (https://skole-rada.gov.ua/).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до зазначеного Проєкту рішення приймаються Фінансовим відділом Сколівської міської ради в письмовому вигляді на поштову адресу: 82600 Львівська область, м. Сколе, м-н Незалежності, буд. 1 або на електронну пошту (smiskrada@ukr.net, finviddil_skole@ukr.net) протягом місяця від дня його оприлюднення.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора