Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення Проекту регуляторного акта — проекту рішення Сколівської міської ради

Дата: 11.10.2022 16:12
Кількість переглядів: 204

«Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сколівської міської ради»

Розробник Проекту – відділ архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради

Проект рішення сесії міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сколівської міської ради»

розроблений керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №244.

Проект регуляторного акту розроблений з метою встановлення ставок оренди, визначення порядку справляння орендної плати за майно комунальної власності Сколівської міської ради, відповідає принципам державної регуляторної політики, встановлених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Проект рішення сесії Сколівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сколівської міської ради» та аналіз його регуляторного впливу будуть оприлюднені відповідно до вимог Закону Україну «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на сайті Сколівської міської ради (https://skole-rada.gov.ua).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до зазначеного Проекту рішення приймаються відділом архітектури, містобудування та розвитку інфраструктури Сколівської міської ради в письмовому вигляді на поштову адресу: 82600 Львівська область, Стрийський район, м. Сколе, майдан Незалежності, буд. 1 або на електронну пошту (smiskrada@ukr.net) протягом місяця від дня його оприлюднення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора