Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Дата: 29.05.2024 10:36
Кількість переглядів: 27

  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детальний план території, житлової та громадської забудови в районні вул. Олекси Гасина в м. Сколе, Стрийського району, Львівської області.

2. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

3.        Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сколівська міська рада.

4.        Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 21.05.2024  до 31.05.2024;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Сколівської міської ради – https://skole-rada.gov.ua.

– зауваження і пропозиції подаються до Сколівської міської ради Львівської області за адресою: Сколівська міська рада 82600, Львівська область, Стрийський район, м. Сколе, м-н Незалежності, 1, ел.пошта: smiskrada@ukr.net в термін до 31.05.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Сколівська міська рада.

5. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Заява про СЕО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора