Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості (АЗС, м.Сколе)

Дата: 09.02.2022 16:26
Кількість переглядів: 336

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови  в районі АЗС на території Сколівської міської ради по вул.  Кн. Святослава, 1 «В»  в м. Сколе Стрийського району Львівської області».  

Замовник:   Сколівська міська рада

Розробник: ФОП «Дідик В.Ю.», кваліфікаційний сертифікат серія АА №003775 від 22 травня 2017 року.  

Підстава для розроблення: рішення  XXVII сесії Сколівської міської ради VII демократичного  скликання від  08 листопада 2019 року №24.  

З проектом детального плану території можна  ознайомитися на сайті Сколівської міської ради  та  у відділі архітектури, містобудування та  розвитку  інфраструктури за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1, до 10 березня  2022 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, та подавати до відділу архітектури, містобудування та  розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради   за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1,  до  10 березня 2022 року   включно.

Відповідальна  особа за забезпечення організації розгляду пропозицій –  головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та  розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради  Ярослав  ЛЕПІСЕВИЧ.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 10 березня 2022 року о 15:00 год. у адмінприміщенні  Сколівської  міської ради  за адресою:  Львівська обл., Стрийський р-н,  м.Сколе, майдан Незалежності,1.

Детальний план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора