Дата: від до Скинути

Затверджено  технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів: с.Крушельниця та с.Кам’янка

Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів: с.Крушельниця та с.Кам’янка

Відповідно до рішення Х сесії Сколівської міської ради від 13.07.2021 року №1231 затверджено  технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Крушельниця Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області.  А також рішенням сесії від 13.07.2021 року №1232 затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Кам’янка Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області.

13:50 14.07.2021

22 липня відбудеться чергове засідання сесії Сколівської міської ради

У четвер, 22 липня 2021 року,  об  11.00 год. відбудеться пленарне засідання  XІ чергової сесії Сколівської міської ради з наступним порядком денним: бюджетні питання; земельні питання; різне. Засідання відбудеться за  адресою: м.Сколе, майдан Незалежності, 1, ІІІ поверх, сесійна зала.

17:13 12.07.2021

Монетизація субсидій: “живі гроші” для всіх

До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.

12:35 09.07.2021

18 липня  - Skole Fest "Карпатський мед"!

18 липня - Skole Fest "Карпатський мед"!

18 липня о 15.00 год. у м.Сколе на Співочому полі за р.Опір  розпочнеться фестиваль «Карпатський мед»! Запрошуємо жителів та гостей Сколівщини на фестиваль!

17:40 08.07.2021

Головне управління Держпраці у Львівській області закликає громадян бути свідомими та не погоджуватись працювати у «тіні»

Задекларована праця – гарантує трудові та соціальні права. Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники. Шановні працівники! Якщо роботодавець відмовляється належним чином оформляти з Вами трудові відносини просимо повідомляти Головне управління Держпраці у Львівській області.

17:32 08.07.2021

Відбулись урочистості з нагоди 100-річчя з Дня народження мецената, засновника освітніх програм, фундатора української культури та освіти Петра Яцика

7 липня  на  Сколівщині  відзначили визначну ювілейну дату - 100-річчя з Дня народження мецената, засновника освітніх програм, фундатора української культури та освіти Петра Яцика. Виходець з Верхнього Синьовидного, селянський син з України, став на канадській землі мільйонером, сягнув вершин успіху та благополуччя, здолавши чимало несприятливих для нього обставин. Будучи в еміграції з молодих років, став надзвичайно заможним і зароблене вкладав у книжки та просвіту!

09:00 08.07.2021

Постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, з числа осіб з інвалідністю, підвищено рівень пенсійного забезпечення

1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат. Відповідно до Закону, з 01 липня 2021 року підвищено мінімальний розмір пенсій по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи.

10:48 05.07.2021

Увага! Спільний  перегляд футбольного матчу  переноситься у міський НД "Бескид"

Увага! Спільний перегляд футбольного матчу переноситься у міський НД "Бескид"

У зв'язку з несприятливими  погодними  умовами, спільний  перегляд  футбольного матчу "Україна-Англія" в рамках чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу-2020,  сьогодні, 3 липня,  переноситься в міський Народний дім "Бескид" м.Сколе.   Початок  заходу о 21.30 год. Слава Україні!  Героям слава!

19:08 03.07.2021

Шановні  мешканці Сколівської громади та гості! Запрошуємо на перегляд футбольного матчу!

Шановні мешканці Сколівської громади та гості! Запрошуємо на перегляд футбольного матчу!

Сколівський міський голова запрошує на спільний  перегляд  футбольного матчу "Україна-Англія" в рамках чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу-2020. Трансляція відбудеться 03 липня 2021 року о 22.00 год. у фан-зоні  на Співочому полі (За річкою) в м.Сколе. Ми переможемо! Україна понад усе! Початок  заходу о 21.30 год.

19:37 02.07.2021

13 липня відбудеться чергова сесія Сколівської міської ради

У вівторок, 13 липня 2021 року,  об  11.00 год. відбудеться пленарне засідання  X чергової сесії Сколівської міської ради з наступним порядком денним: бюджетні питання; про встановлення податків, зборів та пільг на 2022 рік; про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік; про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік; земельні питання; різне. Засідання відбудеться за  адресою: м.Сколе, майдан Незалежності, 1, ІІІ поверх, сесійна зала.

16:40 02.07.2021