Сьогодні у місті Сколе відбувся фестиваль SKOLE - FEST "КАРПАТИ ЄДНАЮТЬ"

Дата: 25.06.2023 23:20

Фото без описуПід час фестивалю концерт академічної музики Бахмутського фахового коледжу культури ім. Івана Карабиця та колективів Сколівської школи мистецтв Сколівської міської ради став справжнім єднанням культур різних регіонів України.
Гості фестивалю мали можливість поринути в атмосферу бойківських традицій і ремесел та насолодитися культурним дозвіллям, зокрема, відвідати різноманітні колоритні бойківські локації, взяти участь у майстер-класах, а також своїми доброчинними внесками підтримати Збройні сили України.
В рамках заходу на підтримку Збройних сил України було зібрано понад 37 тис. гривень.
Низький уклін нашим Захисникам і всім, хто наближає нашу Перемогу! Нагадуємо, що Захід проводився в рамках проєкту «Карпатський фестиваль Фольк-Арт – спільна культурна спадщина Карпат», який реалізується Асоціацією ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" спільно з Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna за фінансової підтримки Європейського Союзу через CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine та за сприяння Сколівської міської ради.