Культурна спадщина є основним джерелом збереження власної ідентичності та історії

Дата: 19.06.2023 15:52

Фото без описуВже цієї неділі, 25 червня, у місті Сколе з нагоди відзначення 27-ї річниці Конституції України та з метою підтримки ЗСУ відбудеться фестиваль SKOLE-FEST "Карпати єднають" - подія з атмосферою фольклору і традиційних ремесел.

У програмі:

14.00-14.30 Відкриття фестивалю (концертна зала МНД «Бескид»)

14.30- 16.00 Концерт академічної музики Сколівської школи мистецтв, Бахмутського фахового коледжу культури та мистецтв ім. Івана Карабиця (концертна зала МНД «Бескид»)

16.00-17.00 Виступ народного ансамблю пісні і танцю «Бойківщина» та дитяча концертна програма «Карпатські барви»

17.00 – 19.00 Виступи творчих колективів Сколівщини та народного фольк-гурту «Фіглярі»

У рамках фестивалю з 16.00- 19.00 діятимуть локації:

• Народні ремесла (виставка продаж);

• Вишивка;

• Обрядові дійства;

• Колоритні строї (дефіле);

• Історичні експозиції «Музеї під відкритим небом»

• Чаї з Карпатського різнотрав’я, ягоди дикороси.

• Крафтова продукція від місцевих виробників

• Різноманітні активності для дітей (Територія МНД «Бескид»)

• Гастролокації

• Акція «Скуштуй бойківські смаколики - підтримай ЗСУ»