Стрийські лікарі не можуть терпіти насилля та образи антивакцинаторів
посилання на відео: https://youtu.be/MgLle3yhmlw11:36 17.11.2021
Стрийські лікарі не можуть терпіти насилля та образи антивакцинаторів
посилання на відео: https://youtu.be/MgLle3yhmlw11:36 17.11.2021
Відбулась сесія Сколівської міської ради
Сьогодні, 11 листопада 2021 року, відбулося пленарне засідання XV сесії Сколівської міської ради, під час якого було розглянуто наступні питання: бюджетні питання; внесення змін до діючих та затвердження нових галузевих програм, зокрема, затверджено програми: "Безпечне місто"; підготовка документації до продажу земель на аукціоні, а також фінансової підтримки КНП "Стрийська ЦМЛ" з метою забезпечення покращання надання належних медичних послуг жителям населених пунктів Сколівської міської ради; а також земельні питання.16:05 11.11.2021
Поповнення в автопарку Сколівського КП ВКГ!
В рамках "Комплексної Програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки" , Сколівською міською радою було придбано автомобіль для Сколівського КП ВКГ, з метою забезпечення виїзду бригад комунальної служби по наданню різного роду господарських робіт на території нашої громади. Сколівський міський голова Микола Романишин вручив ключі від автомобіля марки PEUGEOT BOXER директору комунального господарства Богдану Доміндяку, побажавши, щоб робота господарства була якісною та продуктивною!16:55 10.11.2021
Публічний Договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР11:49 09.11.2021
З нагоди професійного свята нагороджено працівників культури Сколівщини
Сколівський міський голова Микола Романишин спільно з народним депутатом Микола Княжицький, депутатом Львівської обласної ради Олег Дуда, а також депутатом Сколівської міської ради Богдан Юрків привітали працівників культури Сколівщини з прийдешнім святом Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.17:06 08.11.2021
Нагороджено працівників соціальної сфери Сколівщини
В рамках відзначення Дня працівника соціальної сфери, Сколівський міський голова Микола Романишин спільно з депутатом Львівської обласної ради Олегом Дудою привітали працівників соціальної сфери Сколівщини, висловивши шану і подяку за їхню працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. Зокрема, від імені голови Львівської обласної ради Ірина Гримак та від депутатського корпусу, Олег Дуда відзначив грамотами працівників соціальної сфери Сколівщини. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Тож, нехай компетентність працівників соціальної сфери, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.17:02 08.11.2021
На Сколівщині відбувся промоційний захід
В рамках проєкту "Світ Карпатських розет" , Сколівщина мала чудову нагоду взяти участь у промоційному заході зі збереження унікальності культури нашого краю. Впродовж двох днів представники проєкту мали можливість відвідати найпривабливіші локації громади, а також продегустувати страви місцевої кухні та долучитися до самобутніх бойківських традицій.16:52 05.11.2021
Відбулось позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС
Протокол позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 05.11.2021 №1315:25 05.11.2021