Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

Сколівська ДПІ інформує:

Як отримати електронний підпис? Зверніться до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів і надайте заповнену реєстраційну форму, ваші паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків. Повний перелік таких центрів — за посиланням https://czo.gov.ua/ca-registry. Електронний ключ до підпису радимо зберігати на змінному носії. Якщо ви звернетесь до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, Приватбанку ви зможете отримати кваліфікований електронний підпис безкоштовно. Інші надавачі довірчих послуг оформлюють електронний підпис відповідно до власних тарифів.

12:18:57 21.01.2022

УВАГА! Важлива інформація

Послідовність дій для реєстрації програмного РР. Для того щоб зареєструвати програмний РРО суб’єкту господарювання, необхідно перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись програмний РРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (повідомлення за ф. № 20-ОПП).

09:36:49 19.01.2022

До уваги ФОП – платників єдиного податку!

У 2022 році фізичні особи – платники єдиного податку першої – третьої груп подають податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця (далі – податкова декларація) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2020 № 752), у складі якої заповнюється (у разі виникнення такого обов’язку) додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску».

10:39:54 10.01.2022

Сколівська ДПІ інформує:

Порядок здійснення програмування найменування товарів (послуг) через ПРРО. Програмування найменування товарів (послуг) через програмний реєстратор розрахункових операцій здійснюється оператором (касиром) самостійно шляхом додавання таких товарів за допомогою самого програмного забезпечення або за допомогою імпорту раніше підготованого переліку номенклатури, який формується для кожного програмного забезпечення у окремому форматі згідно з інструкцією, що додається до того ж архіву, що і програмне забезпечення.

16:10:47 05.01.2022

Зміни для платників єдиного податку

У зв’язку з оприлюдненням у офіційній парламентській газеті «Голос України» від 21 грудня 2021 року №244 ЗУ від 30.11.2021 №1914-ХІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України, щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», який набирає чинності з 01.01.2022 (далі Закон №1914-ХІІ), Державна податкова служба України повідомляє про окремі зміни в частині обрання спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцями, які надають послуги з доступу до мережі Інтернет.

11:08:21 30.12.2021

Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку

Відповідно до порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку, затвердженого наказом МФУ від 03.09.2021 №496, з загального числа платників єдиного податку ІІ-ІV груп даний порядок поширює свою дію виключно на платників, зазначених в п.61 підрозділу 10 Розділу ХХ Податкового кодексу України, які здійснюють:

12:10:45 28.12.2021

Покрокова інструкція зі встановлення та налаштування ПРРО

Сколівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що з 01.01.2022 набирають чинності положення абзацу четвертого пункту 61 підрозділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України згідно з якими фізичні особи - підприємці, що перебувають на спрощеній системи оподаткування, а саме – платники єдиного податку ІІ - IV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) для здійсненні розрахункових операцій.

16:16:56 21.12.2021

До відома платників податків!

ФОП, який здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником ЄП першої групи. Сколівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що відповідно до п. 291.4 ПКУ до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

12:32:22 16.12.2021

Сколівська ДПІ інформує:

Які юридичні наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації тими особами, хто має на це право?  Одноразове (спеціальне) декларування, передбачене підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ), є  добровільним. Разом з тим, якщо особа, яка має право на одноразове (спеціальне) декларування не скористається ним (тобто не подасть декларацію), така особа буде вважатися такою, що повідомила контролюючий орган про те, що станом на 31 серпня 2022 року (дату завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування):       - у власності такої фізичної особи відсутні активи, одержані (набуті) за рахунок доходів, з яких не сплачено або сплачено не в повному обсязі податки і збори відповідно до податкового законодавства на момент нарахування (отримання) таких доходів, та/або      - про те, що склад та обсяг таких активів (тобто активів, одержаних (набутих) за рахунок доходів, з яких не сплачено або сплачено не в повному обсязі податки і збори відповідно до податкового законодавства на момент нарахування (отримання) таких доходів) у власності такої фізичної особи перебуває в межах, зазначених у п.10 підрозд. 9 прим.4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

11:50:53 08.12.2021

Інформує Сколівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області:

Триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування громадянами України своїх активів.  Сколівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що наразі триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

15:26:14 02.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора