Вічна пам'ять і слава Герою!

Віддаймо шану нашому Герою, коростівчанину Василю Миніву, який на вівтар соборності та незалежності України поклав своє життя! Парастас сьогодні, 22 березня, о 19.00 год. Похорон - завтра, 23 березня, об 11.00 год. Герої не вмирають!

10:20 22.03.2022

У зв’язку із загибеллю 13 березня 2022 року військовослужбовця, жителя с. Коростів, МИНІВА Василя Ярославовича, внаслідок бойового зіткнення та масованого артобстрілу поблизу населеного пункту Попасна Луганської області під час виконання службових обов’язків по захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, 22-23 березня 2022 року оголошено Днями жалоби на території населених пунктів Сколівської міської ради за загиблим Героєм. На знак скорботи просимо керівників органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій всіх форм власності приспустити на адміністративних будівлях Державний Прапор України із траурною стрічкою.

09:48 22.03.2022

Шановні краяни!

Сьогодні, 22 березня, орієнтовно о 7.00 год громадою зустрічаємо нашого загиблого Героя Василя Миніва. Герої не вмирають!

03:07 22.03.2022

Наказ начальника Стрийської районної військової адміністрації від 19.03.2022 №45 "Про здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану"

Відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану", у зв'язку з необхідністю попередження вчинення кримінального та адміністративного правопорядку, забезпечення захисту громадської безпеки і порядку на території Стрийського району Львівської області, сьогодні, 19 березня, видано наказ начальника Стрийської районної військової адміністрації №45 "Про здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану".

16:36 19.03.2022

До відома  учасників освітнього процесу

До відома учасників освітнього процесу

За погодженням з Стрийською  районною військовою адміністрацією з 21 березня 2022 року  продовжується навчальний процес  для учні 1-11 класів  ЗЗСО Сколівської міської ради (дистанційна форма). Також запрошуємо  учнів,  які прибули на територію Сколівщини із зони ведення бойових дій, долучитися до дистанційного освітнього процесу у навчальних закладах міської ради. Телефон для довідок: 097 128 2122 (Степан ПИТЛАК).

15:29 18.03.2022

УВАГА! Важлива інформація

ВСП "Стрийська дистанція колії"  повідомляє про те, що 21-23 березня та 25 березня 2022 року з 12.00 год до 17.00 год по вул. Стрийська  у м.Сколе буде  проводитись ремонт штучної споруди на  мості 1592 км ПК 2 з повним  обмеженням руху автотранспорту через шляхопровід по вул.Стрийська. Об'їзд проводитиметься через вул. Лісова  в м.Сколе.

14:21 18.03.2022

Для безперебійної роботи критичної інфраструктури мешканців Львівщини закликають оплачувати комунальні послуги

Сьогодні Львівщина є гуманітарним коридором між Європою та областями, які зазнають найбільших руйнувань під час військових дій. Також Львівська область щодня приймає українців, які покидають свої домівки через війну. В області усі об’єкти критичної інфраструктури працюють належним чином.

16:11 17.03.2022

Українська – мова вільних: Львівщина заохочує відмовлятись від мови окупанта

Ще до початку війни на території Львівської області прийняли мораторій на заборону використання російськомовного культурного продукту у громадському просторі.  Можливо тепер українцям слід відмовитись від мови окупанта зовсім? «Українська – мова вільних людей. Маємо розуміти, що вона є нашим скарбом і зброєю у боротьбі за ідентичність. Звісно, ніхто силою не змушуватиме вас переходити на українську. Та все ж не лінуйтесь, вчіть та розмовляйте державною мовою – це, поза сумнівом, ще більше єднатиме нас та загартовуватиме національний дух», – акцентує голова Львівської ОВА Максим Козицький.

16:09 17.03.2022