A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

Кухарями працевлаштовано 500 безробітних

 20 жовтня професійне свято відзначають кухарі та кулінари. Ця професія є однією із найдавніших і водночас найбільш затребуваних на локальному ринку праці, позаяк творець смачних, привабливих, естетично оформлених страв є незамінним спеціалістом у різних закладах громадського харчування: їдальнях, ресторанах, кафе чи барах.

16:14:53 25.10.2021

Профорієнтація - це шлях до зменшення молодіжного безробіття

В наш час рівень безробіття молоді сягає неймовірних цифр, тому інформування  щодо професійного самовизначення та професійної реалізації є вкрай важливим. Сколівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості систематично проводить профорієнтаційну роботу з населенням для зменшення молодіжного безробіття, інформуючи про актуальний стан ринку праці, про потребу в робітниках таких галузей як: лісова, деревообробна, туристична та ін.

16:16:20 13.09.2021

Нелегальна трудова міграція – чи потрібно ризикувати своїм теперішнім та майбутнім?

Сколівська РФ ЛОЦЗ активно проводить роз’яснювальну роботу з безробітніми стосовно запобігання нелегальній трудовій міграції, негативний вплив якої щоденно зростає. Кожний громадянин країни хоче відчувати себе захищеним та фінансово незалежним, тому обирають шлях виїзду за кордон для пошуку роботи, яка буде високо оплачуватися. Проте чи дійсно за рубежем ми отримаємо хороші умови праці та проживання, чи дійсно виплатять ту зарплату, яку обіцяють? – Над цим варто задуматися.

16:09:13 13.09.2021

РИНОК ПРАЦІ СКОЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ЛЬВІВСЬКОГО ОЦЗ Редагувати новину Видалити новину Фотозвіт Перенесення Дата: 10.09.2021 14:49Кількість переглядів: 1 Протягом січня – серпня 2021 року: мали статус безробітного 1133 особи, з них зареєстровано

Протягом січня – серпня 2021 року: мали статус безробітного 1133 особи, з них зареєстровано у звітному періоді  - 685 осіб , отримували допомогу з безробіття  1097 осіб. Призначено  допомогу по безробіттю у звітному періоді  - 677 особам. у банку даних Сколівської РФ Львівського ОЦЗ налічувалося 834 вакансії, які заявили 205 роботодавців, з них укомплектовано за сприяння служби зайнятості  -  688 вакансій. чисельність громадян, працевлаштованих за направленням районної служби зайнятості склала 677 осіб, у порівнянні з минулим роком -492 ос. що становить 137,6% /+ 185,  у тому числі безробітних  286 особи,  391 інші особи. 4 особам надано одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, у порівнянні з минулим роком – 100,0%,  за видами діяльності : діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту,       консультування з питань оподаткування ;

15:01:46 10.09.2021

Тривале безробіття: які наслідки відсутності роботи у житті людини протягом довгого часу?

Життя кожної людини складається з реалізації тих чи інших потреб, починаючи  фізіологічних і закінчуючи потребую самоактуалізації. Саме тому, кожний з нас прагне знайти   себе у професійній сфері.  Проте іноді складається так, що робота певний період життя відсутня, що в свою чергу впливає на всі сфери особистого життя.

15:03:00 23.04.2021

Відшукати таланти та здібності та розвинути свої навики допоможе служба зайнятості

Дуже часто особи, які звертаються в пошуках роботи до центру зайнятості  не знають чим хочуть займатися та яку професію обрати. На профконсультаційній бесіді чуємо такі фрази: « Не знаю яку роботу хочу виконувати.» , або: « Я пропрацював(ла) 10 років на одній посаді, яку я ще можу виконувати роботу?».

14:57:27 23.04.2021

Чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна отримати ваучер на навчання? Якщо ні – читайте уважно

Ваучер на навчання - це документ, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язково державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні  в  навчальних закладах чи в роботодавця. 

15:02:25 12.04.2021

Як знайти підходящу роботу?

Кожна людина хоче працювати на роботі, яка буде приносити матеріальне та моральне задоволення, проте багато хто з нас не знає з чого розпочинати пошук. Тому ми написали універсальний план дій, який допоможе вам зробити перший крок.

14:59:05 12.04.2021

Легальна зайнятість – це соціальні гарантії та право на гідну пенсію

Неофіційні трудові відносини між працедавцем і найманим персоналом, на жаль, не рідкісне, але надзвичайно негативне, явище. Адже погоджуючись на зарплату в конверті, ви позбавляєте себе права на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, гарантій на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві, а ще – втрачаєте трудовий стаж, що негативно вплине на розмір пенсійного забезпечення на схилі літ.

14:53:25 12.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь