A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

На одну вакансію претендують три особи

У перші дні нового року на Львівщині за сприяння служби зайнятості шукали роботу 12,8 тис. безробітних, що на 15,5 тис. менше, аніж торік (28,2 тис. осіб). Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. Він зазначив, що у році, що минув, регіональний ринок праці зазнав суттєвих змін. В області більш як в два рази зменшилася кількість безробітних,  втричі – навантаження на одне вільне місце праці: якщо станом на 01.01.2021  на вакансію претендували 9 безробітних, то на початку січня 2022 – 3.

09:43:12 13.01.2022

Державна підтримка для відкриття бізнесу: хто і скільки зможе отримати?

Цього року безробітні з числа малозабезпечених родин зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу. Така підтримка передбачена в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей, яку розробило Міністерство соціальної політики України. На реалізацію ініціативи у держбюджеті передбачено майже 100 млн грн. Безвідсоткову фінансову підтримку розміром до 15 мінімальних зарплат (на початку цього року – це 97500 грн) можна використати тільки для оплати рахунків на придбання необхідного для відкриття власної справи обладнання і матеріалів. Той, хто скористається державним механізмом, через три роки ведення бізнесу зобов’язаний повернути кошти.

09:39:04 13.01.2022

Використовуємо сучасні технології

Сколівська РФ ЛОЦЗ працює за новими формами та ме­тодами пошуку роботи. Пріоритет­ними стали резюме, відео резюме та онлайн-співбесіда. Отож, по­пулярно і зрозуміло про ці­каве та корисне. Головний документ під час пошуку роботу – резюме, а це значить, що потрібно максимально відповідально підійти до його написання. Уважно прочитай вимоги роботодавця до кандидата на вакансію та перевір, чи є такі «ключові слова» у твоєму резюме. Якщо їх немає, але ти розбираєшся в заявленій роботодавцем темі – просто перефразуй інформацію. Розміщуй резюме на сайтах, а потім чекай дзвінків – день, два, три… 

16:56:22 29.11.2021

Про стажування на робочому місці

Однією із перспективних форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування на робочому місці. Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновлення своїх трудових навичок, адаптування до нових умов та ефективного працевлаштування.

16:52:07 29.11.2021

Що таке «підходяща робота» для безробітного?

Згідно зі статтею 46 Закону України «Про зайнятість населення» підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради.

16:50:37 29.11.2021

Переваги легальної праці

Згідно зі статтею 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає  або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

16:48:25 29.11.2021

«45 + - шанс почати життя з чистої сторінки»

Життя дає нам безліч шансів. Головне вчасно їх побачити та скористатися можливістю їх реалізувати. Як не проґавити свій шанс – розповімо ми, а от як ним скористатися – залежить від вас. Ну ж бо, розпочнемо!

16:47:52 29.11.2021

Як працює центр зайнятості в час карантину?

Починаючи 18 жовтня 2021 року, через погіршення ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, у Львові та області діють посилені карантинні обмеження.

16:24:55 25.10.2021

До уваги роботодавців! Служба зайнятості проводить професійний відбір кандидатів на заявлені вакансії

Одним із напрямів роботи служби зайнятості з роботодавцями є послуги з організації та проведення професійного відбору працівників відповідно до вимог конкретного виду професійної діяльності  та посади.

16:22:39 25.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь