A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Новини, оголошення

Особи із інвалідністю та їхнє право на працю

На цю тему ми спілкуватимемося із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин, продовжуючи започатковану серію статей у рамках нашої рубрики «Правова допомога». 

20:45:48 27.04.2023

Порядок укладення шлюбу

Ми отримуємо багато звернень від наших читачів, яких цікавлять питання зі сфери сімейного законодавства, зокрема, й щодо процедури укладення шлюбу. Саме про це ми сьогодні спілкуємося  із Андрєм Турчинським – фахівцем Жидачівського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

20:40:50 27.04.2023

Що ми знаємо про право дитини на працю?

На це питання шукатимемо відповідь сьогодні разом із нашою гостею - Марією Николаїшин – директором Стрийського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової.

20:37:25 27.04.2023

Утримання осіб поважного віку їхніми родичами – це важливий обов’язок для їхніх молодших родичів

Читачі, які уже є непрацездатними, нас запитують, чи мають вони право на утримання від своїх дітей та внуків. На це та інші питання сьогодні нам відповідає Марія Николаїшин – директор  Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

12:01:07 31.03.2023

Утримання осіб поважногоо віку їхніми родичами – це важливий обов’язок для їхніх молодших родичів

Читачі, які уже є непрацездатними, нас запитують, чи мають вони право на утримання від своїх дітей та внуків. На це та інші питання сьогодні нам відповідає Марія Николаїшин – директор  Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

08:17:38 29.03.2023

Цікаве нововведення: іпотечне житлове кредитування

У швидкоплинному вирі сьогодення змінам підлягає усе. Не виняток є і законодавство. Тому пересічному громадянинові деколи не вистачає часу, аби ознайомитися із окремими соціальними гарантіями чи пільгами, які передбачені для окремих категорій осіб. Сьогодні ж ми поговоримо про програму пільгового іпотечного кредитування. Наш гість Андрій Турчинський  -  головний юрист Жидачівського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

08:13:03 27.03.2023

Про права фізичної особи

Розповідає Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Скажіть будь ласка, з якого часу фізична особа набуває особисті немайнові права?

10:39:52 11.01.2023

Як розірвати договір найму (оренди) житла?

Пригадаємо: договір найму житла укладається на строк, встановлений договором. Якщо у договорі строк не встановлений, тоді  договір вважається укладеним на п'ять років. Але часто в реальному житті через різні обставини у орендаря або орендодавця виникає потреба достроково розірвати такий договір. Про те, чи можна достроково розірвати договір найму (оренди) житла та в яких саме випадках сторони можуть це зробити, поговоримо з Романією Мандзій -  фахівчинею Новороздільського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.   

11:31:24 04.01.2023

Про принципи медіації

Розповідає Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Скажіть будь ласка, пані Маріє, у яких справах можливе застосування медіації? Медіація може застосовуватися з метою запобігання виникненню конфліктів (спорів) у майбутньому або ж урегулювання будь-яких конфліктів (спорів) у таких справах: цивільних, сімейних, трудових, господарських, адміністративних, справах про адміністративні правопорушення. Окрім того, з метою примирення потерпілого з підозрюваним (обвинуваченим) медіація теж може застосовуватися й у кримінальних провадженнях.  

16:14:31 29.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь