Львівська область, Сколівський район

СКОЛІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ДВС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Повнолітніх студентів також треба утримувати! Зі слів очільника Львівської юстиції Тараса Греня, коли батьки розлучаються та один із батьків йде з сім’ї, в якій ростуть і виховуються його діти, він зобов’язаний утримувати дитину (дітей). А саме: платити аліменти на дитину, поки їй не виповниться 18 років. Однак є випадки, коли аліменти виплачують і після досягнення дитиною повноліття.

15:35 19.11.2018

КП «Сколетеплоенерго» інформує про зменшення тарифів.

У зв’язку із зміною вартості природнього газу з 10367,88грн. до  8361,85грн. за 1000м3 КП «Сколетеплоенерго» інформує про зменшення тарифів на теплову енергію вироблену з використання альтернативних джерел енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджету та інших споживачів.

16:28 07.11.2018