Дата: від до Скинути

РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо умов Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою Майдану Незалежності в м. Сколе (далі - Конкурс)

Сколівська міська рада повідомляє, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про авторське право і суміжні права» авторське право становлять особисті немайнові права автора і майнові права субʼєктів авторського права. Згідно з умовами Конкурсу та оголошення про Конкурс:

14:05 23.05.2023

До уваги представників бізнесу Сколівської громади

Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запроваджується новий проєкт «Школа Учасника закупівель» для представників бізнесу Львівщини. Однією з вагомих підстав для запровадження такої школи, є вдалий досвід проведення аналогічного заходу для замовників «Школа Уповноважених осіб».

11:09 23.05.2023

Забезпечення надійного кіберзахисту – одне з ключових завдань для кожного українця та організації будь-якої форми власності

Адже кібервійна триває, а загроза з боку російських хакерів не знижується. У сучасному цифровому світі, кіберзагрози стають все більш серйозними, і важливо приділяти належну увагу захисту своїх персональних даних, комп'ютерних систем та мереж. Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало ряд інформаційних матеріалів для підвищення рівня обізнаності громадян в питаннях кібербезпеки.

10:27 23.05.2023

Флеш-відеоролики з мінної безпеки

З метою інформування населення Мінреінтеграції підготувало 39 флешвідеороликів з мінної безпеки, які є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1lbghDagPpFXexoqLeRTRU38qs1uTCJFA?usp=share_link

16:47 22.05.2023

Увага! Позачергова сесія Сколівської міської ради

Завтра, 20 травня,  відбудеться ХХХVI  позачергова сесія Сколівської міської ради з наступним порядком денним:  про внесення змін до Статуту Сколівського центру дитячої та юнацької творчості Сколівської міської ради; про внесення змін до структури та штатної чисельності Сколівського центру дитячої та юнацької творчості Сколівської міської ради, затвердженої рішенням  ІХ сесії Сколівської міської ради VIII скликання від 10 червня  2021 року №1020.

15:53 19.05.2023

Протидія Інтернет- шахрайству

Сьогодні в Інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: харчові продукти, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, знайти та орендувати приміщення тощо.  Під час повномасштабної війни платіжне шахрайство не зникло, навпаки спостерігалося збільшення проявів кібершахрайства та кіберзлочинності. Найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками в Україні, як і у світі, традиційно залишається соціальна інженерія.

09:56 17.05.2023

Я також хочу бути поліцейським: на Львівщині школярі побували на одній з поліцейських станцій

Поліцейські офіцери Сколівської громади Святослав Лупаца та Петро Мушинський разом з ювенальною поліцейською відділення поліції №3 Стрийського районного управління поліції Наталією Циб провели цікаву екскурсію для дітей на поліцейській станції у місті Сколе.

15:09 15.05.2023

Oбгрунтувaння технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-12-006430-a)

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016  №710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» (з наступними змінами).

11:25 15.05.2023

Oбгрунтувaння технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-12-005532-a)

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» (з наступними змінами).

11:20 15.05.2023