Кадрова робота

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки щодо Лощиніна В.О.

02 березня 2021 року в Сколівській міській раді Львівської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Лощиніна Володимира Олеговича, головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сколівської міської ради.

15:01:43 02.03.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки щодо Тухлян С.Ф.

25 лютого 2021 року в Сколівській міській раді Львівської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Тухлян Стефанії Федорівни, головного спеціаліста апарату Сколівської міської ради.

10:33:25 25.02.2021

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посад - провідного спеціаліста з питань захисту прав дітей відділу соціального захисту населення міської ради

Сколівська міська рада Стрийського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в міській раді, а саме: провідного спеціаліста з питань захисту прав дітей відділу соціального захисту населення міської ради - 1 штатна одиниця.

13:01:45 19.02.2021

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста відділу культури, туризму та промоції міської ради

Сколівська міська рада Стрийського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  в міській раді, а саме: головного спеціаліста відділу культури, туризму та промоції міської ради - 1 штатна одиниця.

12:27:36 19.02.2021

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади - провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту міської ради

Сколівська міська рада Стрийського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в міській раді, а саме: провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту міської ради - 1 штатна одиниця.

12:26:55 19.02.2021

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у відділі розвитку інфраструктури міської ради

Сколівська міська рада Стрийського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад в міській раді, а саме: головного спеціаліста відділу розвитку інфраструктури міської ради - 2 штатні одиниці; провідного спеціаліста відділу розвитку інфраструктури міської ради - 1 штатна одиниця.

12:24:57 19.02.2021

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради

Сколівська міська рада Стрийського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в міській раді, а саме: головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради - 1 штатна одиниця.

12:17:59 19.02.2021

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади - начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату міської ради

Сколівська міська рада Стрийського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в міській раді, а саме: начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату міської ради – 1 штатна одиниця.

12:13:21 19.02.2021