Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади в міській раді

Дата: 16.02.2022 12:46

Сколівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в міській раді, а саме: головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Сколівської міської ради - 1 штатна одиниця. Кваліфікаційні вимоги:

- громадянство України;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про запобігання корупції», ЗУ «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», ЗУ «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», ЗУ «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю», ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ПКМУ від 02.08.2000 №1192 «Про надання щомісячної допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок прихічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу  потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею», ПКМУ від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», ПКМУ від 30.01.20196 № 68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «Муніципальна няня», ПКМУ від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації повноважень у сфері надання адміністративних послуг; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти.

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

- досконале володіння комп'ютером, знання операційної системи, базових, офісних та професійних програм.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу (службу в органах місцевого самоврядування) та проходження державної служби (служби в органах місцевого самоврядування);

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Термін прийняття  документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою міської ради.

Документи подавати за адресою: м.Сколе, м-н. Незалежності 1, кабінет  № 29, тел. 0672848495.