Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Оголошено добір на заміщення вакантної посади

Дата: 01.02.2023 10:46
Кількість переглядів: 195

Фото без описуСколівська міська рада оголошує добір на заміщення вакантної посади в міській раді, а саме начальника відділу організації надання адміністративних послуг, адміністратора Сколівської міської ради – 1 штатна одиниця.

            Граничний строк перебування особи на вказаній посаді, на яку її призначено відповідно до абзацу першого частини п’ятої зазначеної статті, становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

            Кваліфікаційні вимоги:

           - громадянство України;

           - вільне володіння українською мовою;

           - знання Конституції України, ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації повноважень у сфері надання адміністративних послуг; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти.

            - вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

            - стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної   служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій   незалежно від форми власності не менше 2 років;

            - володіння основними програмами роботи на комп'ютері.

            Для участі в доборі необхідно подати наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

           Строк подання документів: до 17:30 год 02.02.2023.

            Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою міської ради. 

            Документи подавати за адресою: м.Сколе, м-н. Незалежності 1, кабінет  № 29, тел. 0672848495

Звертаємо вашу увагу! Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади в органах місцевого самоврядування, на які особи призначені відповідно до абзацу першого частини п’ятої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», необхідно оголосити та провести конкурс у визначеному законодавством порядку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора