Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Державна податкова служба запускає цифровий сервіс TAX Control

Дата: 19.11.2025 13:42
Кількість переглядів: 45

Леся Карнаух: ДПС запускає цифровий сервіс «ТAX Control»Державна податкова служба запускає цифровий сервіс TAX Control - інструмент для виявлення порушень у сфері торгівлі, послуг чи громадського харчування. Сервіс розміщений на вебпорталі ДПС і доступний цілодобово.

Щоб повідомити про порушення, достатньо натиснути на віджет «TAX Control» у правому верхньому куті сайту, заповнити необхідну форму та її відправити.

За допомогою інструменту можна повідомити про:

  • невидачу фіскального чека,
  • торгівлю без ліцензії чи з порушенням реалізації підакцизної продукції,
  • відмову прийняти картку,
  • роботу без державної реєстрації,
  • неоформлених працівників.

 

Щоб відправити повідомлення необхідно заповнити обов'язкові поля, а саме: тип порушення, область та адресу місця, де виявлено порушення, короткий опис ситуації (не менше 30 символів), дані заявника (ПІБ, повна поштова адреса, телефон, email). Також додатково можна прикріпити фото або інші докази.

У ДПС звертають увагу, що вся персональна інформація заявників захищена, не передається третім особам та використовується виключно для розгляду повідомлення.

Сервіс працює на всій території України, крім тимчасово окупованих регіонів - АР Крим, частин Донецької, Луганської та Херсонської областей, де податкові органи наразі не здійснюють діяльність.

https://control.tax.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора