Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Багатодітним матерям Сколівської громади присвоїли почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 20.06.2024 13:18
Кількість переглядів: 69

Фото без опису19 червня в Сколівській міській раді відбулося урочисте вручення посвідчень та нагрудних знаків багатодітним матерям із Сколівської, Славської та Козівської громад. За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, Указом Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024, трьом багатодітним матерям Сколівської громади присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Таким званням удостоєні:

Надія Іванівна ЯРЕМКОВИЧ – матір п’ятьох дітей, жителька із с. Побук;

Оксана Миколаївна ТРЕМБАЧ - мати п’ятьох дітей, жителька із смт Верхнє Синьовидне;

Наталія Богданівна ГОНЧАРУК - матір п’ятьох дітей, жителька із м.Сколе.

Церемонія нагородження була проведена начальником Стрийська районна державна адміністрація Богдан Янко, за участю Сколівського міського голови Микола Романишин та Славського селищного голови Володимир Бега

Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, в тому числі усиновлених.

Щиро вітаємо наших матерів!

Бути матір’ю – великий дар і надзвичайно велика відповідальність. Висловлюємо вдячність кожній родині, яка робить внесок у виховання наступного покоління, дякуємо матерям, які є прикладом безмежної любові, терпіння й самопожертви.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора