Шановні випускники, учні, освітяни Сколівщини!

Дата: 31.05.2024 10:15

Фото без описуВітаю всіх зі святом останнього шкільного дзвоника! Попри те, що наша країна переживає вкрай складні часи, вірю, він прозвучить у кожній школі! Дякуємо ЗСУ за можливість провести шкільне свято спокійно! Нехай цей день буде наповнений миром, спокоєм, радістю, сміхом дітвори і незабутніми моментами. Це особливий час, коли школярі прощаються зі своєю Альма-матер і готуються до нового зрілого етапу у житті. Для вас, випускники, цей дзвоник справді стає останнім у школі. Залишаються позаду щасливі шкільні роки і ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам Миру, надї на краще, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.