Сьогодні, 23 травня, у м. Сколе вшанували День Героїв

Дата: 23.05.2024 15:20

Фото без описуНа заході зібрались керівництво місцевої влади, священнослужителі, рідні захисників, представники організацій та установ, жителі міста. Захід розпочався із традиційного покладання квітів до пам’ятника Борцям за волю України, могил новітніх Героїв та меморіального комплексу на г. Альтана. Спільною молитвою присутні вшанували пам’ять Героїв, які загинули в боротьбі за волю України та помолилися за тих, хто сьогодні продовжує захищати Батьківщину від загарбників. Опісля в концертній залі МНД «Бескид» за участі учнів Сколівського ЗЗСО I-III ст. №2 ім. Стефанії Вітрук відбулася літературно-музична композиція «Герої Світла». Де учні своїм виступом продемонстрували вічну вдячність та обіцянку гідно берегти пам’ять про Героїв і передати її наступним поколінням. Вічна слава всім, хто став на захист України! Вічна пам’ять кожному й кожній, хто віддав життя за нашу державу!